KUUM PAKKUMINE: Kandideeri Eesti Vabariigi uueks peaministriks!

0 Shares

Koalitsioonikõnelused uue valitsuse kokkusaamiseks koguvad iga päevaga üha rohkem tuure. Teisalt tundub, et kokkuleppe saavutamine uue valitsuse moodustamiseks muutub aina keerulisemaks. Valimistest on möödunud veidi üle nädala, aga poliitikute seas on juba esinenud vastuseta kutseid, topeltmängu, isiklikke solvanguid ja  solvumisi, nii alusetuid kui põhjendatud süüdistusi, hämaraid kokkuleppeid ja tagatoa intriige, jne.

Praegusel hetkel ei tea enam keegi, kes kellega käib või kes on kellele saatnud kutse koalitsioonikõneluste alustamiseks. Tundub, et kutselistel poliitikutel läheb potentsiaalse peaministrikandidaadi kokkuleppimiseks veel palju aega ja energiat ning puudub absoluutselt garantii, et nad suudavad lõpuks mõistlikule kokkuleppele jõuda.

Eesti Vabariik ei saa siiski jääda ilma uue peaministrita. Ja et mitte piirduda ainult 3-4 välja pakutud peaministrikandidaadiga, tuleb valikut oluliselt laiendada ja anda võimalus kõigile võimekatele inimestele, kes vähegi sooviksid ennast proovile panna uues peaministriametis. Sest kokkuvõttes ei soovime me võimalikult head peaministrit kogu Eesti Vabariigile ja kõigile eestimaalastele.

Sellest tulenevalt ilmus täna tööpakkumisportaalidesse kuulutus, millega pakutakse tööd uuele Eesti Vabariigi peaministrile. Töökuulutus on nähtav siin:

Abiratas.ee edastab üleskutse kõigile oma lugejatele – hea lugeja, võib-olla oled just sina see, kes sobib ideaalselt Eesti Vabariigi uueks peaministriks! Kui nii, siis kandideeri julgelt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga