KUUM: Siim Kallas lahkub Viimsi vallavanema ametist ja läheb Soome ehitajaks

0 Shares
Lähipäevil on Viimsi vallavanema koht sama tühi nagu pildil olev bussipeatus, Foto: ERR

Siim Kallas (RE) teatas sotsiaalmeedias, et lahkub Viimsi vallavanema ametist. “Minu ees seisab valik – kas kandideerida Riigikogu valmistel, kui kandideerida, kas siis pärast valituks osutumist asudagi tööle Riigikogus või loobuda ja jätkata mõne muu tegevusega. Valiku tegemise hetk on kätte jõudnud. See on raske valik,” seisab Siim Kallase Facebooki tehtud postituses.

Riigikokku ei kipu

“Ega ma väga sinna Riigikogusse ei kipugi, olen seal varasemalt pikalt istunud, pole seal ei pudrumägesid ega piimjõgesid. Ütlen otse, enamus aega käib Riigikogus suhteliselt nüri passimine. Oleks siis veel, et saaks kellegagi huvitavaid mõttearendusi veeretada. Kas te kujutate ette intelligentset vestlust Heimar Lengi või Mart Sultsiga? No, ei, ei ole võimalik. Alati, kui Sults või Lenk läheb pulti kõnelema, siis tahaks peldikusse oksendama joosta. Õnneks oli Riigikogu baaris alati saadaval pits konjakit, ainult nii suutsin nende lalinat kuulata.”

Planeerib ühineda kalevipoegadega, et proovida kätt ehitajana Soomes

“Olen oma valiku teinud. Olen suure enamuse oma elust töötanud suure vastutusega juhtivatel kohtadel. Nüüd pensionieas, tahaks võtta veidi vabamalt.  Lahkun vallavanema ametist ja pühendun liht-töödele, tahan nuusutada nende niinimetatud kalevipoegade elustiili. Ehk siis plaan on minna tööle ehitajaks Soome, pidi olema hea palk ja stressivaba töö. Ega enne muidugi ei tea, kui pole ise proovinud. Eks alati on võimalus tagasi tulla,” kommenteeris Siim Kallas oma edasisi plaane.

Viimsilased jäävad taga igatsema oma seksikate vuntsidega vallavanemat

Küsisime kommentaari Siim Kallase lahkumise kohta ka ühelt juhuslikult viimsilaselt. “Kahju, väga kahju. Siimu töö siin on olnud tohutu, eks ta tegi 1,5 aasta jooksul viimsilaste jaoks mehetegusid! Praegust Viimsit ei anna võrrelda ajaga enne teda. Vaadake ise ringi – nagu öö ja päev võrreldes 1,5 aasta taguse ajaga! Eks tema vaimne pärand hõljub veel aastaid Viimsi vallavalitsusese ruumides”

Lõpetuseks lisas see viimsilane “Olgem ausad, ega viimsilased ei leia mitte kusagilt teist nii seksikate vuntsidega vallavanemat nagu Siim Kallas.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga