LAHENDUS LEITUD: Tallinnas avalikult urineerida soovijate jaoks on turule toodud spetsiaalne teenus CitiPee

456 Shares

Tänu turule tulnud uuele rakendusele ei tohiks pealinlased lähiajal enam sellist traumeerivat pilti näha.
(Foto: Laura Oks)

Viimasel ajal on Tallinna elanikele põhjustanud meelehärmi inimeste hoolimatu avalik urineerimine linnatänavail. Linnaelanike meelepaha on pälvinud juhtumid näiteks Lasnamäel või Kalamajas. Tegemist ei ole ainult üksikjuhtumitega, vaid viimastel aastatel laialt levinud trendiga.

Nüüd on õnneks avalikult urineerimise probleemile leitud lahendus, sest uue teenusega on turule tulnud ettevõte CitiPee24 OÜ. Nimelt pakub CitiPee24 linnaelanikele võimaluse urineerida täpselt sellel ajal ja täpselt selles kohas, kus „häda“ juhtub peale tulema.

Ettevõtte esindaja sõnul on tegemist teenusega, mis mõeldud inimestele, kellel juhtub linnas kõndides ihuline häda peale tulema olukorras, kus läheduses puudub WC.

Sellises situatsioonis pole vaja teha muud, kui avada oma nutifonis vastav rakendus ning vajutada menüüs nupule „Soovin ihu kergendada“ ning loetud minutitega kihutab kohale CityPee24 abiauto.

Auto saabudes antakse teenuse tellijale linnatänaval urineerimiseks mõeldud spetsiaalne iste-prillaud ja selle alla asetatakse kenasti disainitud ämber, peale mida saab „hädaline“ rahulikult oma ihulised hädad ära õiendada.

„Hädalisel“ on võimalik valida STANDARD ja LUX variandi vahel. LUX-variandi puhul on pangele paigutatud prill-laud veidi pehmem tavavariandist, samuti on LUX-variandi komplektis lõhnastatud paberirull.

CitiPee rakenduse kasutajatel on võimalik kasutada tavalist Standard varianti
või veidi kallimat ja luksuslikumat Lux varianti.

Teenuse kasutajale rakenduvad STANDARD teenuse kasutamisel järgmised teenustasud:
– “Häda” tegemise alustustasu 1 euro;
– tasu 0,25 eurot iga 100 grammi “vedela” kohta (ehk number 1 tegemisel);
– tasu 0,5 eurot iga 100 grammi “paksema” kohta (ehk number 2 tegemisel);
– paberi kasutamisel 0,5 eurot paberikasutustasu.

LUX variandi kasutamisel on kõik eelpooltoodud teenustasud 2 korda kõrgemad.

CitiPee24 esindaja sõnul on esimestel päevadel olnud nõudlus teenuse järele tohutu. „Julgen väita, et tallinlased ihuliste hädadega tagasi ei hoia. Esimestel päevadel on nõudlus meie teenuse järgi olnud tohutu ja autod sisuliselt 24 tundi sõidus,“ kommenteeris CitiPee24 esindaja.

Ettevõte pakub oma teenust kõigile soovijatele ööpäevaringselt, teenuse kasutamiseks on vaja ainult telefoni alla laadida vastav CitiPee rakendus. Hetkel pakutub ettevõte oma teenuseid ainult Tallinnas, lähiajal on kavas laieneda ka teistesse suurematesse Eesti linnadesse.

Hea Abiratas.ee lugeja, anna meile kommentaarides teada, mida sina arvad uuest teenusest? Kas sul on plaanis hakata uue teenuse kasutajaks?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga