LENNUJAAM HÄDAS: Tuntud poliitik istub juba kaks nädalat lennujaamas oma kohvrite otsas ja keeldub lahkumast

79 Shares

Anonüümseks jääda sooviv tuntud poliitik oli nii ärritunud, et keeras selja teda pildistada soovinud fotograafile.
(Foto: Illimar Saabas / Delfi)

Tallinna Lennujaam on hädas tuntud poliitiku K-ga (anonüümsuse tagamiseks ei avalda me asjaosalise nime; kes teab, see teab – toimetus). Lennujaama töötajad on tuntud poliitikuga püsti hädas, sest poliitik istub oma kohvrite otsas keset ootesaali ja takistab teiste reisijate liikumist.  

Ühe lennujaama töötaja sõnade kohaselt on tuntud poliitik viimased kaks nädalat istunud lennujaama ootesaalis oma kohvrite otsas, ei vasta lennujaama töötajate palvetele ning lihtsalt keeldub lennujaamast lahkumast.

Ootab lennujaamas, et minna esimesel võimalusel Brüsselisse volinikuks

Abiratta reporterile selgitas tuntud poliitik olukorda järgmiselt: „Eesti Vabariigi valitsus eesotsas peaminister J-ga (anonüümsuse tagamiseks ei avalda me peaministri nime; kes teab, see teab – toimetus) otsustas saata mind Brüsselisse Euroopa Komisjoni volinikuks.  Kuna varasem volinik Andrus Ansip asus tööle Europarlamenti, siis oli Eestil vaja saata kiiremas korras kedagi tema asemele. Sellest tulenevalt nimetas peaminister mind uueks Eesti volinikuks Euroopa Komisjonis, mina pakkisin kiiresti oma kohvrid, kihutasin taksoga lennujaama ja olin valmis kohe esimese lennuga lendama Brüsselisse, et asuda tööle Ansipi asemel.”

Anonüümseks jääda soovinud tuntud poliitik oma kohvrite otsas istumas.
Et mitte paljastada tuntud poliitiku isikut, on pildil ainult tema jalad.
(Foto: airdolomiti.eu)

Tuntud poliitik jätkas oma selgitust: “Olin juba lennujaamas ning ootasin lennukile minemist, kui mingi Junker (Euroopa Komisjoni president – toimetus) helistas Jürkale, et uue voliniku Brüsselisse saatmisega tuleks oodata sügiseni.”

“Mis mõttes sügiseni? Mis mõttes ma pean veel mitu kuud ootama, enne kui saan asuda Brüsselisse kõrge palgaga tähtsale positsioonile? Ma olen olnud tuntud poliitik Eestis, olen olnud minister ja nüüd äkki sellele Junkerile ei sobi, et minusugune värsket energiast täis poliitik tuleks Euroopa Komisjoni volinikuks. No ei, ma lihtsalt ei saa seda aktsepteerida!” selgitas tuntud poliitik.

Elutöö Eestis tehtud, ees ootab Euroopa

“Ma olen juba talvest saadik oodanud seda hetke, et Jürka mind volinikuks nimetaks ja Brüsselisse saadaks. Hakkasin volinikuks saamist ootama juba siis, kui olin veel eelmises Jürka valitsuses minister. Saate eru, minu elutöö siin armsal Eestimaal on tehtud, nüüd on mul plaan hakata tegema suuri asju kogu Euroopas!“ on tuntud poliitik veidi ärritunud.

„Kui Jürka võttis siis lõpuks julguse kokku ja mind volinikuks nimetas, siis panin padavai koju kohvreid pakkima, et kohe järgmisele Brüsseli lennukile jõuda,“ selgitas tuntud poliitik ärritunult, miks ta on lennujaamas kõigi oma kohvritega. „Saate ikka aru – ma olen pidanud vähemalt pool aastat ootama ja nüüd, viimasel sekundil korraldab see Junker sellise jama! Kas te kujutate ette, et ma peaksin kõigi oma kohvritega lihtsalt niisama tagasi koju sõitma ja need lihtsalt lahti pakkima? Et siis mõne kuu pärast kõik oma asjad uuesti kohvritesse pakkida ja uuesti siia lennujaama tulema? No ei, kui ma siin juba olen, siis siit edasi lähen ma ainult Brüsselisse!

Tuntud poliitiku kohvrid takistamas teiste reisiijate liikumist
(Foto: Allen Sheffield/CreativeCommons)

Jürka rabelgu nii palju kui vaja – tuntud poliitik peab saama võimalikult kiiresti Brüsselisse

Abiratta küsimusele, kauaks kavatseb tuntud poliitik lennujaama oma kohvrite otsa ootama jääda, vastas tuntud poliitik: “Teate, ma väga ei vaeva oma pead sellega. Eks Jürka saab ka ise aru, et ta on peaminister sisuliselt minu ja Mailise armust, rabelgu nüüd veidi, sebigu ja suhelgu ja seletagu selle Junkeri vanamehega, et ma lõpuks ikka Brüsselisse saaks. Jürka teab väga hästi, et mina lihtsalt pean Brüsselisse saama ja kogu lugu. Pole minu mure, kuidas Jürka selle asja korda saab! Mina ootan seni lihtsalt siin lennujaamas. Koos kõigi oma kohvritega.”

“Olen kindel, et Jürka on tubli poiss, küll ta lõpuks kõik asjad jonksu ajab, et ma saaks võimalikult ruttu Brüsselisse volinikuks,” lisab tuntud poliitik lõpetuseks, peale seda kui ta on veidi rahunenud.

Hea Abiratta lugeja, mida arvad sina tuntud poliitiku käitumisest? Kas tuntud poliitik tuleks saata Brüsselisse võimalikult kiiresti või peaks sellega veel veidi ootama?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga