LIHTNE NIPP KADUNUD ASJADE LEIDMISEKS: Tallinna linnavalitsus laseb vähemalt kord aastas politseil oma ruumid läbi otsida!

Eha Võrk
105 Shares

TALLINNA ABILINNAPEA EHA VÕRK (FOTO: REMO TÕNISMÄE)

Kindlasti on ka sinul juhtunud, et sa ei suuda oma koduses majapidamises mõnda tarvilikku asja ülesse leida. Sa tead, et see vajalik asi on sul kusagil kodus olemas, aga sa ei suuda kuidagi meenutada, kus see asi asub või kuhu sa selle asja panid.

Õnneks tuli meie lugejatele appi Tallinna abilinnapea Eha Võrk, kes jagab ühte kasulikku nippi, mida Tallinna linnavalitsus kasutab regulaarselt juba aastaid kadunud või ära peidetud asjade ülesleidmiseks. Nimelt laseb linnavalitsus vähemalt kord aastas politsei või kaitsepolitsei ametnikel läbi otsida linnavalitsuse tööruumid.

“Inimesed ei kujuta ette, kui efektiivselt näiteks kaitsepolitsei läbiotsijad töötavad,” selgitas Tallinna abilinnapea Eha Võrk. „Lausa uskumatu, aga nad leiavad ülesse iga viimase kui kadunud või peidetud asja!“

“Näiteks on kaitsepolitsei ametnikud linnavalitsuse ruumide läbiotsimise käigus meie tööruumidest ülesse leidnud palju neid asju, mis meil on aastaid kadunud olnud. Mõnikord on läbiotsijad meie ruumidest ülesse leidnud isegi sellised asjad, mille olemasolust meil endil polnud aimugi – näiteks erinevate korruptiivsete tehingutega seotud dokumendid!” jagub abilinnapeal läbiotsijate suunal ainult kiidusõnu.

Abilinnapea sõnul pole enamasti vaja läbiotsijaid isegi spetsiaalselt kohale kutsuda – piisab sellest, kui aeg-ajalt sooritada mõni korruptiivne tehing ning politsei läbiotsijad saabuvad ise!

Abilinnapea kinnitusel on läbiotsijate töö olnud alati ülimalt efektiivne ning nad on kõik kadunud või ära peidetud asjad alati ülesse leidnud.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga