LIHTSALT GENIAALNE: Mees lahendas hiilgavalt vaidluse naisega, öeldes naisele „Rahune maha!“

114 Shares

PEALE SEDA, KUI GEENIUS ANDRES OLI PALUNUD NAISEL MAHA RAHUNEDA, SAI TA ISE RAHULIKULT VEETA KODUS KVALITEETAEGA (FOTO: ISTOCKPHOTO.COM)

Lihulas elav Andres (43) leidis geniaalse mooduse, kuidas lõpetada järjekordne vaidlus oma naisega – peale seda, kui vaidlus oli kestnud juba mõnda aega, lausus Andres endalegi ootamatult naisele “Rahune maha!”

Andres selgitas, et tal oli tekkinud oma naise Liisuga (37) järjekordne vaidlus mingi suhteliselt mõttetu asja üle, kui talle tuli mõte paluda naisel asjaga leppida. Andrese suureks üllatuseks lõpetaski naine kohe peale seda, kui Andres oli talle öelnud „Rahune maha!“, vaidlemise ja läks teise tuppa rahunema.

Andrese suureks üllatuseks kuulas Liisa koheselt mehe soovi ja lõpetas temaga vaidlemise. Mehe sõnul kinnitas naise rahunemisprotsessi algust fakt, et peale vaidlemise lõpetamist viskas naine teda diivanipadjaga ja lahkus toast, lüües ukse suure pauguga kinni.  Naise taoline käitumine kinnitas Andresele, et naine oli tema soovist aru saanud ja läks teise tuppa rahunema – täpselt nii nagu mees oli käskinud naisel teha.

Andrest ei häirinud ka fakt, et kui naine lõi ukse suure pauguga kinni, siis purunesid köögis mõned kohvitassid. “Ah, et uksega paugutamine? See on minu ja tema omavaheline väike nali,” selgitas Andres. “Kui ta ust paugutab, siis tegelikult ütleb ta ju:” Ma armastan sind!” Klassikaline Liisa, ta kohe oskab mul südame soojaks teha!”

Andres on imestunud selle üle, et miks pole ta kunagi varem tulnud sellisele lihtsale lahendusele, et lõpetada regulaarsed vaidlused naisega. Samuti ei suuda Andres uskuda, et mitte keegi teine pole varem tulnud sellele suurepärasele ideele. Andrese arvates on tegemist geniaalse avastusega ning seetõttu soovib ta oma avastust jagada kõikide teiste meestega.

„Uskumatu, et vaidluse lõpetamine naisega võib olla nii lihtne!“ ei suuda Andres siiani uskuda oma geniaalset avastust.

Tänaseks päevaks on Andres jõudnud oma geniaalset avastust juba ka edasi arendada. “Miks sa lihtsalt ei lõõgastu, kallis?”, “Võta nüüd hetkeks hoog maha!“, „Kallis, hinga nüüd sügavalt sisse!“, „Kallis, loe rahulikult kümneni!“ „Armas naine, ole ratsionaalne!”, „Taltsuta oma emotsioone!“ – need on ainult mõned näited selle kohta, kuidas Andres on oma esialgset avastust „Rahune maha!“ edasi arendanud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga