LOOMAKAITSJAD ON MARUS: Lauljatar Kaia Tamm pani oma kassid magama!

0 Shares

Just need armsad kassid pani Kaia Tamm magama peale ebaünnestumist Eesti Laulu poolfinaalis
(Foto: Erlend štaub, Õhtuleht)

Pikalt välismaal elanud lauljatar Kaia Tamm sai küll paljude välismaa eurovisioonifännide poolehoiu, kuid Eesti Laulu poolfinaalist edasi ei pääsenud. Lauljatar lubas tele-eetris, et kui ta finaali ei jõua, peab ta etteastes kaasa löönud kassid magama panema. Tänaseks on Kaia oma karmi lubaduse teoks teinud ning panigi oma kassid magama.

Vaata videost, kuidas kasside magama panemine välja nägi:

Tegemist on tõelise loomapiinamisega – kassidel hambad pesemata, pidžaamat pole, unelaulu ei lauldud

Kaia tegu on marru ajanud kõik Eestimaa loomakaitsjad. Loomakaitsjad on täielikus šokiseisundis, sest nagu videost selgub, pani Kaia oma kassid magama ilma, et kassidel oleks teostatud õhtune hambapesu.

Samuti heidavad loomakaitsjad Kaiale ette veel ka seda, et kassid pandi magama ilma pidžaamata. Aga ilma pidžaamata võivad voodilinad kassidele karedad tunduda ning põhjustada sügelust nende pehmele karvkattele.

Kõige lõpuks heidetakse Kaiale ette, et ta ei vaevunud oma kassidele enne uinumist laulma unelaulu. Loomakaitsjate sõnul ei ole lemmiklooma magama panek ilma unelauluta lihtsalt mõeldav, selline käitumine põhjustab kassidele sügavat stressi, mille tulemuseks võib olla kasside varajane kiilaspäisus ja karvkatte väljalangemine.

Kahjuks on Abirattale teadmata, mida arvab Kaia loomakaitsjate pahameelest. Abiratas.ee loodab, et vaatamata Kaia hoolimatule käitumisele ärkasid tema kassid järgmisel hommikul siiski puhanute ja rõõmsameelsetena.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga