LÕPUKS OMETI: Seksikad mehed on kohal! EKRE täitis Juhan Partsi 17 aastat vana lubaduse

rohkem seksikaid mehi
258 Shares

NAGU 2 TILKA VETT – SEKSIKAD EUROOPA MEHED!

Hea lugeja, kas mäletad veel aastat 2003? Eesti peaministriks oli Juhan Parts, kelle juhtimisel valmistus Eesti liituma Euroopa Liiduga.

Et suurendada rahva toetust Euroopa Liiduga liitumisele, vedas valitsuskoalitsioon, mille moodustasid Res Publica, Reformierakond ja Rahvaliit, Euroopa Liitu positiivselt tutvustavat kampaaniat, mille üheks peamiseks hüüdlauseks oli “Rohkem seksikaid mehi!”

Ei ole kindel, kas just tänu sellel kampaaniale toetas Eesti rahvas referendumil liitumist Euroopa Liiduga, aga igatahes kuulub Eesti tänaseks Euroopa Liidu riikide suurde sõbralikku perre.

Kindel on aga see, et vaatamata Juhan Partsi ja Res Publica lubadusele jäid Eestimaale saabumata eelnevalt lubatud seksikad mehed.

Õnneks on nüüd, 17 aastat hiljem, oma abikäe ulatanud EKRE, kes soovib nimetada uueks keskkonnaministriks Rain Epleri, kelle puhul on tegemist äärmiselt seksika mehega. Selle sammuga täitis EKRE lõpuks ka toonase peaministri Juhan Partsi lubaduse tuua Eestisse rohkem seksikaid mehi.

Loodetavasti edastab Juhan Parts nüüd oma tänusõnad EKRE esimehele Martin Helmele. Mine tea, ehk võtab Juhan Parts eeskuju praegusest peaministrist Jüri Ratasest, ning saadab Martin Helmele tänutäheks ühe maitsva tordi.

Vaata lisatud videost, milliste omaduste poolest (lisaks ülimale seksikusele) on veel eriline uus keskkonnaministri kandidaat Rain Epler:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga