MARKOD, PEITU! Algas Markodele ohtlik grillihooaeg, Rannarootsi lihatööstus teeb neist vorsti!

Marko toorvorstid
394 Shares

Seoses alanud grillihooajaga edastame hoiatuse kõigile Eestimaal elavatele Markodele.

Nimelt on meie poelettidele on jõudnud Rannarootsi lihatööstus toode “Marko toorvorstid”.  

Seetõttu hoiatame kõiki Markosid – kui te ei soovi saada toorvorstiks, siis soovitame teil alanud grillihooaeg veeta tubastes tingimustes ning püsida kodus.

Juhul, kui mõni Marko on siiski sunnitud alanud grillimise hooajal oma kodust väljuma, siis soovitame vältida avalikke või rahvarikkaid kohti. Ainult nii on tagatud, et te ei satu juhuslikult mõne usina varustaja kätte, kes varustab Rannarootsi lihatööstust toormarkolihaga.

Eesti Statistikaameti andmetel on käesoleval kuul Eestis elavate Markode arv vähenenud juba 10% võrra. Kuigi Statistikaamet ei täpsustanud Markode arve vähenemise põhjust, siis kõigi eelduste kohaselt on selleks põhjuseks nendest toorvorstide tegemine.

Marko toorvorstid
Selles toorvorstide pakis on oma õnnetu lõpu leidnud järjekordne Marko (Pilt: Rannarootsi Lihatööstus)

Kutsume oma lugejaid ülesse pöörama senisest suuremat tähelepanu oma tutvusringkonnas elutsevate Markode vastu ning jälgima, et nad püsiksid alanud grillhooajal võimalikult palju kodus.

Kui keegi märkab mõne Marko kadumisest oma tutvusringis, siis palutakse sellest viivitamata teavitada lähimat politseikorrapidajat.

Ainult meie kõigi ühise pingutuse tulemusena on võimalik tagada, et Rannarootsi lihatööstus ei tee kõikidest Eestimaa Markodest sellel suvel grillvorste!

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga