Mart Juur ja Andrus Kivirähk vabandavad, et on elu jooksul teinud musta huumorit

89 Shares

HUMORISTID MART JUUR JA ANDRUS KIVIRÄHK LUBAVAD, ET MUSTA HUUMORI ASEMEL KESKENDUVAD NAD EDASPIDI MAAVILLASTELE JALAGA-TAGUMIKKU NALJADELE (FOTO: ARNE HOLM/ERR)

USA-s toimuvate politseivägivalla- ja rassismivastaste massirahutuste valguses on üksteise järel asunud vabandust paluma mitmed kodumaised staarid, kes on kunagi kehastanud tumedanahalisi tegelasi või teinud nalja tumedanahaliste inimeste üle.

Vabandajate ridadega on liitunud ka tuntud humoristid Mart Juur ja Andrus Kivirähk, kes vabandavad selle pärast, et on oma elus jooksul esitanud korduvalt musta huumorit.

„Ma olen ääretult pettunud oma heas sõbras Andruses, kes on mitmelgi korral teinud ääretult maitselagedaid musta huumori valdkonda minevaid nalju,“ lausub humorist ja Postimehe naljakülje autor Mart Juur.

„Mina omalt poolt olen loomulikult äärmiselt pettunud oma heas sõbras Mardis, kes on nii mitmelgi korral rääkinud mulle mõne täiesti mittenaljaka musta huumori katekooriasse kuuluva nalja,“ selgitab kirjanik Andrus Kivirähk.

„Ma tahame üheskoos vabandada päriselt ja siiralt kõikide tumedanahaliste ees, kelle tundeid oleme oma musta huumori tõttu haavanud, keda oleme solvanud ja kelle kultuuri oleme lugupidamatult suhtunud,“ selgitavad Juur ja Kivirähk üheskoos.

Tulevikus musta huumori asemel jalaga-tagumikku naljad

„Musta huumori kategooriasse kuuluvad naljad on tulevikus meie puhul täiesti out,“ selgitavad tuntud humoristid rõõmsalt ning kinnitavad, et edaspidi viljelevad nad ainult maalähedast jalaga-tagumikku huumorit.

„Oma naljadega ei soovi me riivata mitte kellegi tundeid, seetõttu piirdume edaspidi ainult lihtlabaste maavillaste naljadega,“ kinnitavad mõlemad mehed nagu ühest suust.

„Elukogenud inimestena võin kinnitada, et pole midagi paremat, kui üks õigel ajal ja õiges kohas räägitud jalaga-tagumikku nali!” selgitab lõpetuseks Mart Juur. „Unustage peen inglise huumor. Ei ole vaja musta huumorit. Üks korralik jalaga-tagumikku nali garanteerib alati hea tuju ja korraliku naerupahvaka!“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga