Mees kiidab koroonaviirust taevani – naine hoiab kodus suu kinni, ei tassi poodidesse shoppama, ei küsi raha reisimiseks, ei soovi minna restorani ega teatrisse

1.9K Share

TOOMAS NAUTIMAS ÕHTUST KVALITEETAEGA
(FOTO: SHUTTERSTOCK)

“Kes iganes selle koroonaviiruse välja mõtles, olgu ta tuhandest tänatud!” rõõmustab Tallinna uusasumis keskmise suurusega ridaelamus elav Toomas.

“Te ei kujuta ette, kui ara on mind tüüdanud see naise pidev soov kogu aeg kodust välja minna,” kirjeldab Toomas oma rasket elu. “Igal nädalavahetusel käisime mõnes kaubanduskeskuses shoppamas, pidevalt oli vaja külastada mõnda uut restorani, küll soovis naine käia teatris, küll kinos, küll külastada mõnda muuseumi.”

Saab nautida kvaliteetaega – vaadata diivanil lesides sporti ja õlut rüübata

“Kurat, küll! Ma olen normaalne eesti mees,” selgitab Toomas. “Raban päevad otsa rasket tööd, et perel oleks leib laual ja katus pea kohal! Selle asemel, et joosta vabal ajal mööda poode, teatreid ja restorane, tahaks nädalavahetusel kodus puhata. Lihtsalt istuda kodus diivanil, vaadata telekast sporti, rüübata külma õlut ja nautida rahulikku olemist.”

Seetõttu kiidab Toomas taevani praegu maailmas möllavat koroonaviiruse epideemiat. Toomas selgitab, et tänu koroonaviirusele on vähemalt ajutiselt saabunud tema koju head ajad, kus ta saab õhtuti peale rasket päevatööd kodus diivanil teleka ees nautida väljateenitud puhkust.

„Nii pea, kui see koroona-hüsteeria lahti läks oleks naine nagu ära vahetatud,“ rõõmustab Toomas. „Enam ei tüüta naine mind pidevate reisisoovidega, ei kipu enam suurtesse kaubanduskeskustesse shoppama. Lisaks ei tassi ta mind enam kõikvõimalikesse restoranidesse-pubidesse. Selgub, et ka kodustes tingimuste on täiesti võimalik valmistada väga maitsev õhtusöök ning nautida seda ainult omavahel.“

Rõõmustab koduse hakklihakastme maitse taasavastamise üle

“Tänu pidevatele restoranikülastustele olin ma juba ära unustanud, kui võrratult maitsevad kodused keedukartulid hakklihakastmega!” rõõmustab Toomas taasavastatud maitsete üle. “Või näiteks kõige tavalisemad pelmeenid hapukoorega – sööd ja naudid ja küsid juurde!”

Peale väsitavat päevatööd koju jõudnud Toomas oma lemmikasendis
(Foto: Shutterstock)

Naudib tõelist õndsust – tänu viirusele on naine kodus praktiliselt vait

Toomas selgitab veel, et tänu koroonaviiruse lainele on naine viimasel ajal kodus enamasti üldse vait ning ei tüüta Toomast mõttetu lpbaga.

„Kui varem oli nii, et tegin päev otsa rakset tööd, aga õhtul koju jõudes tuli pidada veel oma naisega väsitavaid vestlusi kõikvõimalikel erinevatel teemade. Noh, umbes selliseid, et kuidas päev läks, mida huvitavat tööl räägiti, kas mul on tervisega kõik korras, mis maailmas huvitavat sündis…“

„Te ei kujuta ette, kui tüütuks see kõik pikapeale muutub,“ selgitab Toomas oma rasket elu. „Õnneks on ka minu kallis naine nüüd viimastel nädalatel olnud kodus enamuse aja vait. Hoiab oma suu kinni ja proovib rääkida nii vähe kui võimalik!

“Uskumatu kohe, kui head ja vaiksed praegu meie õhtud on,“ rõõmustab Toomas. “Istume naisega kahekesi kodus, vaatame telekat, naudime teineteise seltskonda ja mis peamine – ma ei pea kuulama naise lobisemist!”

Soovib, et epideemia kestaks veel kaua

Toomas kirjeldab, et tunneb ennast hetkel nagu paradiisis: “Õhtul koju jõudes on laual kodune õhtusöök, naine on enamuse ajast kodus vait, ei tassi mind pidevalt kodunt välja, ei mangu mult pidevalt raha shoppamiseks! Mina saan rahulikult lõõgastuda, vaadata telekast sporti, nautida oma õhtust külma sixpacki“.

Kõike eelnevat kokku võttes kiidab Toomas praegust koroonaviiruse epideemiat taevani ja loodab, et praegune epideemia kestaks veel kaua, sest tänu koroonaviirusele on Toomasele tagatud tõeliselt õnnelikud õhtupoolikud ja nädalavahetused.

Hea Abirattas.ee lugeja! Anna meile kommentaarides teada, kas oled nõus Toomasega? Mida arvad Sina praegusest koroonaviiruse epideemiast?

LOE LISAKS:

AITA ENNAST ISE: mida teha, kui vajad kohe praegu kahenädalast puhkust?

One Comment on “Mees kiidab koroonaviirust taevani – naine hoiab kodus suu kinni, ei tassi poodidesse shoppama, ei küsi raha reisimiseks, ei soovi minna restorani ega teatrisse”

  1. Kodus passimisest ei tea ma midagi, aga Juulikuuni võiks see kammaijaa kesta küll,aga no muidugi aasiamaades.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga