MILJONID FÄNNID PETTUNUD: Jürgen Ligi ei näidanudki eilse riigikogu istungi ajal oma paljast p*rset!

Jürgen Ligi
276 Shares

JÜGEN LIGI EILSEL RIIGIKOGU ISTUNGIL – EI MINGIT ÜLLATUST OMA MILJONITELE FÄNNIDELE (KUVATÕMMIS RIIGIKOGU YOUTUBE KANALILT)

Eile leidis aset järjekordne riigikogu istung, mille käigus toimus Euroopa Liidu kavandatava majanduse taaskäivitamise kava eelnõu teine lugemine ja vastuvõtmine riigikogus.

Eilset riigikogu istungit olid otseülekande vahendusel kogunenud jälgima miljonit fännid, kes ootasid hinge kinni pidades oma lemmiku, Jürgen Ligi (Reformierakond), võimalikku ülesastumist.

Teatavasti näitas Jürgen Ligi kaks nädalat tagasi toimunud Tallinna linna volikogu istungi otse-eetris oma miljonitele fännidele paljast perset, seetõttu lootsid miljonid fännid eilse istungi ajal taas näha seda, kuidas Ligi näitab oma fännidele paljast tagumikku.

Eilset ülekannet jälgima kogunenud miljonid Jürgen Ligi fännid ootasid ärevalt, millega riigikogu saadik neid selle korral üllatab? Kas on taas lootust näha riigikogu saadiku paljast tagumikku? Või teeb saadik Ligi seekord mõne uue vallatu krutski?

Jürgen Ligi perse
Tallinna volikogu istungil oma paljast tagumikku demonstreerinud Jürgen Ligi (Foto: kuvatõmmis videost)

Miljonite fännide rõõmuks saidki nad üle mitme nädala taas näha Jürgen Ligi ülesastumist riigikogu istungi otse-eetris. Ligi ilmus esmakordselt eetrisse, kui istungi algusest oli möödunud 1 tund ja 18 minutit.

Kahjuks said miljonid Ligi fännid eile tõeliselt suure pettumuse osaliseks, sest nende lemmik riigikogu liige otsustas mitte näidata eilse istungi otse-eetris oma paljast tagumikku. Jürgen Ligi istus terve oma ülesastumise aja igavas poosis rahulikult laua taga ning mingit tagumiku paljastamist ei toimunud.

“Olen ääretult kurb ja pettunud,” selgitas oma tundeid üks Ligi fännidest pärast eilse istungi lõppu.

„Vaatasin ligi neli ja pool tundi eilset riigikogu istungit lootuses jälle näha Jürgen Ligi paljast perset, aga kahjuks otsustas Ligi kõiki oma miljoneid fänne alt vedada,“ oli fänn pettunud.

Pettunud Ligi fänn lootis siiski, et Jürgen Ligi teeb fännide tohutust pettumusest omad järeldused ning näitab juba järgmisel riigikogu istungil kõigi oma miljonite fännide rõõmuks taas oma paljast tagumikku.

Samas tunnistas Ligi tulihingeline fänn, et kui riigikogu liige jätkab oma fännide altvedamist ning loobub ka tulevastes ülekannetes oma palja tagumiku näitamisest, siis võib

SAMAL TEEMAL:

Uue poliitpornokanali avasaates näitas Jürgen Ligi vaatajatele oma paljast perset!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga