MUST RAHA ON OLULINE! Varimajanduse esindajad korraldavad protestimiitingu, et mõista hukka Maksuameti ja Finantsinspektsiooni rassistlik suhtumine musta rahasse!

487 Shares

VARIMAJANDUSE LIIDU ESINDAJAD DEMONSTREERIVAD PROTESTIMIITNGU JAOKS VALMISTATUD LOOSUNGIT (FOTO: MUSTA KASSA ESINDAJA ERAKOGU)

Täna teatas Eesti Varimajanduse Liit, et nende eestvedamisel korraldatakse esmaspäeval suur protestimiiting, millega mõistetakse hukka Maksu- ja Tolliameti ning Finantsinspektsiooni äärmiselt rassistlik suhtumine eesti varimajandussektoris liikuvasse musta rahasse.

Protestimiiting algab esmaspäeval kell 12:00 Vabaduse väljakul, kust liigutakse edasi Maksu- ja Tolliameti peakontori ette Lõõtsa tänavale ning sealt omakorda edasi Finantsinspektsiooni juurde Sakala tänaval.

Varimajanduse Liidu pressiesindaja, kes palus ennast nimetada Matiks (kõigile arusaadavatel põhjustel ei soovinud pressiesindaja avaldada oma pärisnime, tema enda selgituse kohaselt “pole igal Maksuameti jopskil vaja teada, millega ta tegeleb ja kuidas tulu teenib” – toimetus), selgitas, et Eesti Varimajanduse Liitu kuuluvaid ettevõtteid häirib Maksuameti ja Finantsinspektsiooni rassistlik suhtumine varimajandussektoris ringlevasse musta rahasse.

„Must raha on oluline!“ põrutas Mati otsekoheselt. „Varimajanduse Liit ei saa tolereerida seda, et Maksuamet ja Finantsinspektsioon suhtuvad rassistlikult meie sektoris ringlevasse musta rahasse! Must raha on sama hea kui nn. puhas raha!“

Eesti Varimajanduse Liidu pressiesindaja, kes palus ennast nimetada Matiks, sest igal Maksuameti jopskil pole vaja teada, kes ta on ja millega tegeleb!” (Foto: erakogu)

“Oma protestimiitinguga nõuame, et kõik Maksuameti ja Finantsinspektsiooni töötajad paluksid avalikult vabandust oma rassistliku suhtumise pärast varimajanduses musta rahaga tegutsevate isikute ees!“ selgitas Mati vastuvaidlemist mittesallival toonil

Mati sõnul on esmaspäeval toimuvale protestimiitinguga lubanud liituda Eesti Allmaailma, Eesti Tasku- ja Murdvaraste Ühingu ning Musta Palgamaksjate Liidu esindajad.

Protestimiitingule tulevatel isikutel palutakse kaasa võtta plakatid ja loosungid kirjadega „Black Money Matters!“ ja „Must raha on oluline!“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga