NAGU 2 TILKA VETT: Saepuruplaadist monoliit Viljandis ja metallmonoliit Nevadas

Viljandi ja Nevada monoliidid
111 Shares

Täna hommikul saladuslikult Viljandis Posti tänavale tekkinud müstiline saepuruplaadist monoliit meenutab väga eelmise aasta novembris Nevada kõrbesse (Utah osariik USA-s) tekkinud müstilist metallmonoliiti.

Mõlema monoliidi puhul hämmastab inimesi asjaolu, et mitte keegi ei oska selgitada nende monoliitide saladuslikku tekkimist.

Nii Nevada metallmonoliidi kui Viljandi saepuruplaadist monoliidi puhul hämmastab üldsust fakt, et monoliidid tekkisid üle öö täiesti tühjale kohale. Eriti kummaliseks muudab mõlema monoliidi tekkimise asjaolu, et kummaski paigas ei nähtud eelnevalt mitte ühtegi töömeest, kes oleksid tegelenud nende suurte objektide püstitamise või paigaldamisega antud kohtadesse.

Mis puudutab Viljandisse ilmunud müstilist saepuruplaadist monoliiti, siis koha peal viibiv politsei esindaja selgitas, et politsei töötab kõigi teooriatega ning kaalub kõiki võimalike fakte, teooriaid ja hüpoteese, mis võivad selgitada müstilise monoliidi tekkimist Viljandisse täna öösel.

Politsei esindaja sõnul pole hetkel välistatud mitte ükski teooria, teiste seas ka saepuruplaadist monoliidi maaväline päritolu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga