NALI: Kes esimesena räägib…

284 Shares

Joe tahtis osta mootorratast.

Ühel päeval märkaski ta ühe maja ees Harley Davidsoni tsiklit kirjaga „Müügiks“. Tsikli eest soovitav hind oli soodne. Vaatamata sellele, et see moototrratas soli 10 aastat vana, paistis see välja nagu uus, säras ja läikis uhkelt.

Joe otsustas ratta ära osta ja küsis müüjalt, et kuidas saab hoida ratast sellises heas konditsioonis järgmised 10 aastat.

„Oh, see on kaunis lihtne,“ vastas omanik. „Kui jätad ratta välja ning on näha, et hakkab vihma sadama, hõõru hoolega kroomitud detailid vaseliiniga kokku, see kaitseb teda vihma eest.“
Ja ulatas Joele purgi vaseliini.

Samal õhtul kutsus Joe pruut Sandra mehe enda poole, et meest oma vanematele tutvustada. Loomulikult sõitsid nad kohale uue motikaga.

Enne majja sisenemist peatas Sandra mehe ning ütles: “Pean midagi rääkima sulle oma vanemate kohta. Kui me laua taga sööme, siis ei räägi keegi sõnagi. See, kes esimesena midagi ütleb, peab kõik mustad nõud ära pesema.“

„Pole probleemi!“ arvas Joe ning nad sisenesid Sandra vanematekoju.

Peale sisenemist oli Joe šokeeritud. Täpselt keset elutuba oli suur virn musti nõusid. Köögis oli järgmine virn. Koridoris toolidel, igal pool ümberringi olid aina mustad nõud.

Istuti sööma ning mitte keegi ei lausunud sõnakestki.

Joe otsustas olukorda ära kasutada, kummardus Sandra poole ning suudles teda.

Keegi ei öelnud sõnakestki.

Järgmisena käperdas ta Sandra rindasid, endiselt vaikus.

Joe tõstis Sandra püsti, rebis ära ta riided, pani ta lauale pikali ning astus naisega vahekorda naise vanemate silme all.

Kui ta oi lõpetanud ja oma kohale istus, oli tema sõbranna vähe frustreeritud, naise isa oli näost täiesti kaame ja naise ema vapustatud, kuid keegi ei öelnud sõnakestki.

Ta vaatas tüdruku ema peale.

„Kena keha,“ mõtles Joe.

Ta rabas emast kinni, keeras daami kõhuli lauale, tõmbas aluspüksid maha ning rautas teda pikalt ja põhjalikult. Peale seda, kui ema oli saanud suure orgasmi, istus Joe jälle oma kohale.

Nüüd oli Sandra tulivihane, isa kees vihast, ema aga säras näost.

Ja ikkagi totaalne vaikus…

Ootamatult kostus väljast välgumürin ning hakkas vihma tibutama.

Joele meenus Harley ja tsikli müüja õpetus ning ta võttis taskust vaseliinipurgi…

Äkitselt röögatas isa: “Stop!!! Ma pesen ära need kuradi nõud!!!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga