OMNIVA TEAVITAB: Ärge saatke pakkidega lund, suure töökoormuse tõttu jõuavad pakid adressaadini alles aprillis!

60 Shares

SELLEST KARBITÄIEST LUMEST PIISAB, ET TEHA ÜKS TORE LUMEMEES. MUIDUGI TINGIMUSEL, ET PAKK TOIMETATAKSE ADRESSAADINI ÕIGEAEGSELT (FOTO: PAKI SAATJA ERAKOGU)

Omniva teatab, et viimasel ajal on hüppeliselt suurenenud saadetiste arv, millega inimesed, kelle kodukohas on veidi lund, soovivad saata lund ka oma sõpradele-tuttavatele.

Kahjuks on ettevõte sunnitud nentima, et enneolematult suure töökoormuse tõttu ei saa ettevõte garanteerida, et posti teel saadetud pakid lumega jõuaksid õigeaegselt sihtadressaadini.

“Teeme endast parima, et saadetised jõuaksid lõpuks ikkagi adressaadini,” kinnitas Omniva Eesti pakiäri juht. “Kahjuks peame tunnistama, et enneolematult suure töökoormuse tõttu jõuavad täna meile esitatud pakid sihtadressaadini orienteeruvalt alles aprilli alguses.”

“Käesoleval lumevaesel talvel soovivad paljud inimesed, kelle kodu ümbruses on veidigi lund, seda lund oma sõpradega jagada, et ka nemad saaksid püstitada lumemehe või pidada omavahel lõbusat  lumesõda,“ selgitas pakiäri juht põhjuseid, miks on hüppeliselt kasvanud lund sisaldavate pakkide arv.

„Kinnitame, et ettevõte teeb omalt poolt kõik, et meie pakiautomaati toodud pakid lumega jõuaksid saajale kohale nii kiiresti kui võimalik.“

Selline ehmatav pilt avanes inimesele, kes oli pikalt oodanud talle saadetud pakki lumega, et püstitada oma maja ette lõbus lumemees (Foto: pettunud lumesõbra erakogu)

„Kahjuks oleme olukorras, kus Omniva ladudes on veel mitu suurt kuhja Hiinast tellitud jõulukingitusi, mis kõik alles ootavad laialivedamist saajateni,“ selgitas Omniva esindaja.

„Niipea, kui oleme oma lao nendest jõulukingituste kuhjadest tühjaks vedanud, asume kohe laiali vedama ootel olevaid kaste ja karpe lumega.“

Lõpetuseks soovis Omniva pakiäri juht kõigile klientidele rahulikku meelt ja kinnitas, et ettevõte teeb kõik endast oleneva, et kõik neile toodud pakid lumega jõuaksid saajateni hiljemalt enne jaanipäeva.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga