PIIRANGUD LÕDVENEVAD: Alates tänasest on taas lubatud alasti šoppamine!

Alasti shoppamine
207 Shares

JUBA HOMMIKUL VÕIS POODIDES TAAS NÄHA RÕÕMSALT RINGI ASKELDAVAID ALASTI SELTSKONDI, KES KÕIK KANDSID KA NÕUTUD NÄOMASKI!

Vastavalt valitsuse poolt eelmisel nädala vastu võetud koroonaviiruse vastaste piirangute lõdvendamise otsusele on alates tänasest taas lubatud alasti šoppamine.

Kuigi valitsuse otsus lubab alates tänasest külastada poode ja kaubanduskeskusi jälle alasti, siis peavad ka alasti poekülastajad siiski järgima teisi veel kehtima jäänud piiranguid.

Poode või kaubanduskeskust külastades peab iga inimene kandma näomaski. Näomaski kandmine on kohustuslik sõltumata sellest, kas poekülastaja siseneb poodi riietatult või alasti.

Samuti on ka alasti poekülastajatel soovitatav järgida 2+2 reeglit.

Lisaks ei tohi poes korraga viibivate külastajate arv, sõltumata sellest kas külastajad kananvad riideid või on alasti, ületada 25% maksimaalsest külastajate arvust.

Tänane hommik kinnitab, et valitsuse otsus lubada taas alasti šoppamine, on leidnud sooja vastuvõtu paljude inimeste poolt.

Juba mõned minutid peale poodide avamist oli kaubanduskeskustes näha rõõmsaid alasti šoppajate seltskondi, kes olid vaatamata jahedale kevadilmale heitnud seljast riided ning nautisid täiel rinnal piirangute lõppemist.

Jälgides esimesi alasti seltskondi poes rõõmsalt ringi askeldamas võib veenduda, et sellel kevadel ei pära mitte keegi erilist tähele mõnele liigsele rasvavoldile, mis on tekkinud tänu koroonapiirangute ajal kodus passimisele.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga