PILTUUDIS: Eesti ettevõte pakub autoomanikele 5D-põlemisefektiga tuuningut

383 Shares

Sellist uhket 5D-põlemisefektiga Corvette’i võib näha sõitmas Eestimaa teedel
(Foto: motor1.com)

Eesti ettevõte LightMyFire OÜ on toonud turule täiesti uudse autode tuunimise teenuse.

Erinevalt tavalisest autode kaunistamisest pakutakse soovijatele 5D-põlemisefektiga tuuningut – lisaks tavalistele tuleleegi teemalistele autokleebistele lisab ettevõte tuunitavatele autodele ka 3D leegiefekti, põlemist meenutavad heliefektid ja omaniku soovil ka põlemisega kaasneva kärsahaisu efekti.

Kui ainult leegikujulistest kleebistest ei piisa

“Idee tekkis sellest, et tavaline kleepsude kleepimine tundus lihtsalt igav,” selgitab ettevõtte LightMyFire üks asutaja Igor. “Tahtsin midagi efektsemat. Midagi sellist, mis kohe kaugelt vaadates tekitaks sellise vau-efekti.”

Igor selgitab, ettutvustas ideed paarile autode tuunimisega tegelevale sõbrale, kes olid nõus kohe kampa lööma. Koos hakati erinevaid variante proovima ja katsetama, kuni mingil hetkel jõuti praeguse “leegitseva” variandi juurde.

Praeguseks hetkeks on ettevõte varustanud juba paar autot vastava 5D-põlemisefektiga tuuninguga ning neid autosid võib näha ka Tallinna vahel sõitmas.

Kui autoomanikule ei piisa ainult leegiteemlistest kleebistest, siis on nüüd võimalik lasta paigaldada oma autole uus 5D-põlemisefektiga tuuning: leegid, põlemise heli ja kärsahais, mis tunduvad täiesti ehtsatena!

“Kui näete tänaval sõitmas autot, mis kaugelt vaadates tundub olevat üleni tuleleekides, siis ei maksa paanikasse sattuda. Meie ettevõtte poolt pakutav 5D-põlemisefekt ongi selline, et kaugemalt vaadates tundub täiesti ehtne tulekahju – leegid, kuumus, kärsahäis. Põhimõtteliselt täislaks, tagasi pole hoitud mitte millegagi!” on Igor uhke ettevõtte poolt tuunitud autode üle.

Hetkel otsib ettevõte uusi huvilisi, kes sooviksid lasta oma autole paigaldada nende poolt pakutava 5D-põlemisefektiga tuuningu.  

Varsti sarnane toode ka majaomanikele

Ettevõtte omanik Igor selgitab veel, et tegeletakse ka tootearendusega ning lähiajal on plaanis turule tuua spetsiaalne 5D-põlemisefekt majaomanikele: „Kui näiteks mõnda majaomanikku ei rahulda tema maja kulunud välimus, siis on tal võimalik lisada oma majale meie 5D põlemisefektiga tuuning ning maja saab täiesti uue ja efektse välimuse. Meie 5D tuuning tõstab maja turuhinda ning ajab kindlasti kadedaks kõik ümberkaudsed naabrid!”

Ettevõtte omaniku sõnul peavad majaomanikud siiski veel veidi ootama lõpliku versiooni valmimist: “Majade puhul on põlemisefektiga kaetavat pinda autodest kordades rohkem, seetõttu nokitseme veel veidi tootearenduse kallal.“ LightMyFire juht loodab, et kui kõik läheb plaanide kohaselt, siis majaomanikele mõeldud 5D-põlemisefektiga tuuninguga õnnestub ettevõttel turule tulla juba järgmise 6 kuu jooksul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga