PILTUUDIS: Eestis tegutsev tanklakett müüb kadunud vanaema

243 Shares

Abiratas.ee edastab rõõmusõnumi kõigile oma lugejatele – ühest Circle K tanklaketi poest leiti ülesse kadunud vanaema. Kahjuks on kadunud vanaema tankla peos küll lihapirukate kujul. Millal, kus ja kuidas vanaema pirukatesse sattus, ei osanud tanklas töötav müüja Piret (22) Abirattale öelda.

“Võin kinnitada, et meie poodi saabus see vanaema juba lihapirukate kujul,” kinnitas Piret.

Kadunud vanaema on ülesse leitud ja müügil Circle K tanklaketi poodides – kahjuks küll lihapirukate kujul!!!

“Viimaste päevade pingelise töögraafiku tõttu pole ma ise jõudnud veel vanaema lihast pirukaid proovida,” selgitas Piret. “Kindlasti proovin neid pirukaid esimesel vabal puhkehetkel, sest lõhnavad need pirukad küll väga isuäratavalt!”

PPA on kimbatuses, sest puuduvad teated mõne kadunud vanaema kohta

Abiratas küsis antud teemal selgitust ka Politsei- ja Piirivalveametilt (PPA). PPA pressiesindajaTuuli Härson kommenteeris teemat järgmiselt: „Meil on hea meel tõdeda, et kadunud vanaema on ülesse leitud. Kahjuks on suur probleem selles, et politseile pole esitatud ühtegi ametlikku teadet selle kohta, et mõni vanaema oleks Eestis kaduma läinud. Seetõttu ei tea me, kellega ühendust võtta ja kellele tuleks üles leitud vanaema tagastada.“

Hea Abiratas.ee lugeja, anna meile kommentaarides teada, kas sina ostaksid vanaema lihast valmistatud pirukaid? Samuti anna meile teada, kui sul on andmeid mõne kaduma läinud vanaema kohta!

LOE LISAKS:

KUUM FOTO: President Kaljulaid tabati kirglikult embamas eelmist presidenti Ilvest

SENSATSIOONILINE FOTO: 2 robotit seksisid Tallinnas keset ülekäigurada

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga