POLIITIKUD NÄITAVAD VÕLUKUNSTI: Riigikogu Valgesse saali paigutati hiiglaslik torukübar, kust riigikogu liikmed hakkavad presidenti välja võluma!

Kübar saalis
393 Shares

SELLEST TORUKÜBARAST VÕLUB RIIGIKOGU TÄNA VÄLJA EESTI JÄRGMISE PRESIDENDI (FOTO: RIIGIKOGU)

Täna kell 13 algaval erakorralisel istungjärgul hakkab riigikogu valima Eesti järgmist presidenti.

Ettevalmistused presidendivalimisteks algasid juba nädalavahetusel, kui riigikogu Valgesse saali paigaldati hiiglaslik torukübar.

Riigikogu esimees Jüri Ratas selgitas, et torukübar toodi riigikogusse selleks, et riigikogu liikmed saaksid kogu Eesti rahvale näidata tõelist võlukunsti ja maagiat.

Demonstreeritakse võlukunsti mitte ei tehta sitast saia

“Kindlasti ei vasta tõele minuni jõudnud kuulujutud nagu hakkaks riigikogu täna sitast saia tegema,“ selgitas riigikogu esimees Jüri Ratas.

„Sellised jutud ei vasta kindlasti tõele. Ei, riigikogu hakkab täna valima Eestile järgmist presidenti. See on tõsine ja pingeline töö, mille õnnestumiseks on vajalik, et kõik riigikogu liikmed panustaksid sellesse kogu oma energia“

Jüri Ratta selgitusel kogunevad kõik riigikogu liikmed täna kell 13:00 Valgesse saali ning moodustavad sinna paigutatud torukübara ümber suure ringi.

Peale seda ühendavad riigikogu liikmed oma käed ning iga riigikogu liige alustab võlusõnade pomisemist. Võlusõnade manamine kestab orienteeruvalt 60 minutit. Eeldusel, et kõik osalevad riigikogu liikmed panustavad triki õnnestumisesse täie energiaga, peaks hiljemalt 60 minutit peale manamise algust torukübarast välja kargama Eesti järgmine president.

Ratas kinnitas, et niipea, kui Eesti järgmine president on torukübarast välja karanud, demonstreerib riigikogu juhatus uut presidenti koheselt ka kogu Eesti rahvale.

Presidendi välja võlumisest teeb otseülekande ka Eesti Rahvusringhääling, ülekanne algab kell 12:45

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga