POLITSEI PALUB ABI: Nõmmel läks kaduma suur lumehang!

Kadunud lumehang
606 Shares

Tallinnas Nõmmel läks täna hommikul müstiliselt kaduma suur lumehang. Sellega seoses palub politsei abi kõigilt inimestelt, kellel võib olla infot, mis aitaksid kadunud lumehange ülesse leida.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo korrapidaja selgitas, et täna hommikul kell 10:28 sai politsei korrapidaja äreva telefonikõne tähelepanelikult linnakodanikult, kes informeeris politseid, et Tallinnas Vabaduse  puiestee äärest on kadunud suur lumehang.

Lumehange kadumist märganud helistaja sõnul oli lumehang alles veel hommikul kella 7:30 paiku, kui helistaja sellest hangest mööda jalutas. Kui helistaja samast kohast veidi hiljem, umbes kella 10:25 paiku uuesti mööda jalutas, siis oli lumehang tänava äärest kadunud.

Politsei palub kõigi inimeste abi, et üles leida kadunud lumehang.

Kadunud lumehange tundemärgid
  • Värvus: valge, kohati esineb hallikaid laike
  • Kõrgus: ~2,0 meetrit
  • Laius: ~1,5 meetrit
  • Pikkus: ~ 4,0 meetrit
  • Sisaldab suures koguses eluks vajalikku keemilist ühendit H2O, samuti väiksemas koguses ühendeid NaCl ja CaCl2, veelgi väiksemas koguses ka muid aineid.
  • Lumehange täpsem mass ja tihendus teadmata.
  • Säilib temperatuuril alla 0°C Celsiuse järgi! Nullist kõrgemal temperatuuril sulab veeks.
Pildil nähtav lumehang läks täna hommikul kella 7:30 ja 10:25 vahel kaduma Tallinas Nõmmelt (Photo: Liis Treimann)

Hetkel teada oleva info kohaselt on kadunud lumehang relvastamata ja seetõttu ei kujuta ohtu inimestele ega ümbruskonnale.

Kõigil, kellel on infot kirjelduses toodud kadunud lumehange kohta või kes omavad mingisugustki infot selle kohta, kuhu võis lumehang kaduda, palutakse ühendust võtta politsei korrapidajaga.

Hea Abiaratas.ee lugeja! Anna meile kommentaarides teada, kuhu sinu arvates võis see lumehang kaduda? Milline pahalane võiks olla lumehange kadumisega seotud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga