Politsei uurib, kes kraapis riigikogu tualeti seinale saladusliku kirja “Marko oli siin”

Kiri seinal
133 Shares

SEE SALADUSLIK KIRI LEITI SELLE RIIGIKOGU TUALETI SEINALT, KUHU MARKO MIHKELSON KAKS PÄEVA TAGASI KINNI JÄI (FOTO: POLITSEI ARHIIV)

Esmaspäeval juhtus riigikogus kummaline intsident kui tuntud riigikogu liige Marko Mihkelson jäi ligi tunniks ajaks kinni riigikogu WC-sse ning pääses sealt välja alles peale seda, kui kohale oli saabunud politsei ja riigikogu remondimees.

Täna hommikul avastas riigikogu koristaja, et keegi tundmatu isik on vandaalitsenud kurikuulsas riigikogu tualetis, kuhu paari päeva eest jäi kinni riigikogu saadik Marko Mihkelson.

Nimelt oli kellegi kuri käsi kraapinud tualetiseinale sõnad “Marko oli siin”, rikkudes sellega ära seina värvkatte ning põhjustades riigikogu hoonele varalist kahku .

Et välja selgitada, kes on säärase kõlvatu teo autor, kutsuti täna hommikul riigikogu hoonesse kohale politsei esindajad, kes alustasid asjakohast juurdlust.

Politsei esindaja sõnas, et kahjuks ei saa nad pooleliolevat juurdlust detailsemalt kommenteerida.

Politsei esindaja selgitas siiski nii palju, et esialgsete proovide võtmise käigus leiti seinale kraabitud tähtedelt kummalise „teose“ autori DNA-d. Sellest tulenevalt plaanib politsei võtta lähipäevil kõigilt riigikogu liikmetelt DNA-proovi, mida siis võrreldakse seinalt leitud näidisega.

„Võin kindlalt väita, et Eesti politsei teeb kõik endast oleneva, et välja selgitada selle kõlvatu teo sooritaja ning ta vastavalt seadusele vastutusele võtta,“ lisas politsei ametnik resoluutselt.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga