“Politseinik jagas kohe ära, et WC ust on vaja tõmmata mitte lükata!” kiidab riigikogu WC-sse kinni jäänud Marko Mihkelson politseid

Marko Mihkelson
136 Shares

ET VÄLTIDA EILSE INTSIDENDI KORDUMIST, PAIGALDATI RIIGKOGU WC UKSELE KONKREETSED JUHISED TEISTELE RIIGIKOGU SAADIKUTELE (FOTO: ROBIN ROOTS)

Eile levis meedias kulutulena pommuudis, et tuntud riigikogu liige Marko Mihkelson jäi ligi tunniks ajaks kinni riigikogu WC-sse. Asi läks lausa nii kaugele, et tualetti lõksu jäänud riigikogu liikme vabastamiseks kutsuti kohale politsei.

„Läksin enne tööpäeva lõppu riigikogus käsi pesema ja … Uks enam ei avanenud. Esialgu proovisin tualetist oma jõuga välja saada, aga kui olin vähemalt pool tundi tualeti ukse kallal madistanud, siis sain aru, et olukord on lootusetu ning omal jõul ma sellest tualetiuksest välja ei pääse,“ kirjeldas Mihkelson sotsiaalmeedias, kuidas ta riigikogu tualetti kinni jäi.

Õnneks oli Markol taskus telefon ja nii ta kutsuski kohe endale appi politsei.

Mihkelsoni enda sõnul jäi ta tualetti lõksu ligi 50 minutiks, enne kui kohale saabunud politsei lõksu jäänud riigikogu liikme kiiresti tualetist välja aitas.

„Õnneks jagas saabunud politsei kohe ära, milles probleem!“ jagab Mihkelson kiidusõnu politseiniku aadressil.

„Nimelt jagas saabunud politseinik kohe ära, et ma pidin WC-ust enda poole tõmbama, mitte aga väljapoole lükkama. Nii pea, kui politsei oli seda mulle soovitanud, järgisin ma politseiniku instruktsioone täht-tähelt ja saingi WC-ukse lahti ja WC-st välja,“ selgitas Mihkelson.

Peale eilset õnneliku lõpuga õnnetust lubas Mihkelson, et palub riigikogu remondimehel võimalikult kiiresti paigaldada tualeti uksele sildi kirjaga „Ukse avamiseks tõmba enda poole“. Nii on võimalik tulevikus vältida analoogse situatsiooni kordumist mõne teise riigikogu saadikuga.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga