Presidendi üleskutse: lehvita Tallinkile järgmised 100 miljonit! Aktsioon koduakendel neljapäeval kell 20!

331 Shares

OLE NAGU PRESIDENT – NÄITA NAABRITELE, ET SUL ON TASKULAMBIGA MOBIILTELEFON!
(FOTO: VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI)

President Kersti Kaljulaid kutsub kõiki üles neljapäeva õhtul kell 20.00 seisma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi, ning sellega kaks minutit aknal lehvitama.

“Nii saame avaldada toetust sellele, et vabariigi valitsus eraldaks Tallinki toetamiseks järgmised 100 miljonit eurot. Saame ka näidata, et hoolime ja meile läheb korda Tallinki saatus ning see, kuidas läheb Tallinki töötajatel, juhtkonnal ja omanikel,” teatas president sotsiaalmeedias.

“Oleme kriisis, milletaolist keegi pole veel kogenud. Et me ühiskonnana sellest võimalikult valutult läbi tuleksime, ei piisa kriisikomisjonide otsustest, ametnike soovitustest ja korraldustest, vaid igaüks saab ja peab panustama. Teiste hulgas ka vabariigi valitsuse, kes peaks jätkuvalt rahaliselt toetama Tallinkit,” teatas Kaljulaid sotsiaalmeedias.

Neljapäeva õhtul kell 20.00 esmakordselt toimuv ettevõtmine „Lehvita, sest Tallinkile on vaja 100 miljonit!“ annab võimaluse avaldada toetust neile sadadele ja tuhandetele tublidele Tallinki töötajatele, kelle töökohad on pragu ohus. Ent see annab ka meile kõigile võimaluse näidata, et hoiame rasketel hetkedel ühte.

#LehvitaTallinkile100miljonit

“Tehke ka pilti, kui näete tulukesi ja postitage neid hashtagiga #LehvitaTallinkile100miljonit!” teatas Kaljulaid.

Foto: Väljavõte presdiendi Facebooki seinalt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga