Prokuratuur asus uurima, milles seisneb Taavi Aasa alati perfektsete vuntside saladus

Taavi Aas
58 Shares

EI OLE VAHET, MILLAL, KUS VÕI MILLISE ILMAGA – TAAVI AASA VUNTSID NÄEVAD ALATI PERFEKTSED VÄLJA (FOTOD: SANDER ILVEST / TALLINN.EE / SIIM LÕVI)

Prokuratuur algatas ametliku uurimise, et selgitata välja, milles seisneb majandus- ja taristuminister Taavi Aasa perfektsete vuntside saladus.

Prokuratuuri esindaja sõnul on nendeni jõudnud korduvalt kahtlustused tähelepanelikelt kodanikelt, et ilma välise abita ei saa ühelgi mehel olla nii perfektseid ja kogu aeg hooldatud vuntse.

„Et kummutada kõik kahtlused ning saada konkreetsed vastused küsimusele, milles seisneb Taavi Aasa alati perfektsete vuntside saladus, algataski prokuratuur ametliku juurdluse,“ selgitas prokuratuuri esindaja.

Hetkel veel mitteametlike kahtlustuste kohaselt võib majandusministri perfektsete vuntside saladus peituda mõne senini veel tundmata karvakasvuvahendi kasutamises, superomadustega hooldusvahendis, mõnes erilises dieedis, mida vuntsikandja jälgib.

„Hetkel ei saa välistada isegi mõne vaenuliku välisriigi luureagentuuri sekkumist, kes mingil põhjusel soovib nende vuntside ideaalset korrasolekut,” selgitas prokuratuuri esindaja.

Prokuratuuri esindaja selgitusel ei saa nad kahjuks kommenteerida käimaasolevat juurdlust detailsemalt. Siiski lisas prokuratuuri esindaja, et juurdlusesse on kaasatud nii politsei kui kaitsepolitsei (KAPO) parimad uurijad.

Prokuratuuri esindaja selgitas veel, et Taavi Aasa perfektsete vuntside saladus on neid huvitanud juba pikemat aega, kuid enamasti on kõik uurijad ja prokurörid olnud  hõivatud oluliselt tähtsamate asjadega.

Prokuratuuri õnneks on kõik muud olulised asjad vabariigis praeguseks hetkeks juba läbi uuritud ja otsapidi kohtusse jõudnud, seetõttu saavad uurijad nüüd keskenduda neid juba pikemat aega huvitanud küsimuse väljaselgitamisele.

„Keskerakond pole vahele jäänud enam mitte ühegi uue altkäemaksu asjaga, Terviseameti külmlaoga on ka kõik selge. Nüüd saamegi rahulikult keskenduda Taavi Aasa perfektsete vuntside küsimusele,“ selgitas prokuratuuri esindaja.

Lõpetuseks lubas prokuratuuri esindaja, et pole oluline, kaua võib antud küsimuse lahendamine aega võtta, aga uurimistöö viiakse igal juhul lõpuni.

„Ükskord me saame Taavi Aasa perfektsete vuntside saladuse teada niikuinii!“ kinnitas prokuratuuri esindaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga