PSÜHHIAATER: Martin Helme unenägu president Põlluaasast on sulaselge luul, abi saamata võib antud isik hakata arvama, et temast endast saab järgmine peaminister

Martin Helme
248 Shares

SELLIST PIINATUD NÄOLILMET PÕHJUSTAB LUUL, MIS PANEB ISIKU ARVAMA, ET EESTI JÄRGMISEKS PRESDIENDIKS VÕIKS SAADA KEEGI TEINE PEALE JÜRI RATASE (FOTO: KIUR KAASIK)

Täna ilmus meedias intervjuu, kus EKRE esimees Martin Helme kirjeldas oma unenägu sellest, kuidas tal on peas olemas teekond, mis lõppeb sellega, et Eesti järgmiseks presidendiks saab Henn Põlluaas.

Veidi peale Martin Helme intervjuu ilmumist tegi ametliku avalduse Eesti Psühhiaatrite Selts, kes teatas, et Eesti tipp-psühhiaatrite hinnangul on antud unenäo puhul tegemist sulaselge luuluga, millel pole mingit sidet reaalsusega. Antud luulu esinemine poliitiku peas võib viidata sellele, et antud poliitik on kaotamas sidet reaalse eluga.

Psühhiaatrite Selts soovitab Martin Helmel pöörduda kiiremas korras mõne oma ala spetsialisti poole, kes aitaks tal tema peas valitsevast veidrast luulust lahti saada.

“Kõigile normaalselt mõtlevatele inimestele on teada, et Eesti järgmiseks presidendiks saab praegune Riigikogu esimees Jüri Ratas, kes on terve oma elu töötanud 24/7 Eesti riigi ja rahva hüvanguks” selgitas Psühhiaatrite Seltsi esimees.

„Kõik, kes arvavad, et Eesti järgmiseks presidendiks saab keegi muu kui Jüri Ratas, peaksid kiiremas korras konsulteerima oma psühhiaatriga, sest on kaotanud reaalse sideme pärismaailmaga“ lisas Psühhiaatrite Seltsi esimees.

Sellest tulenevalt soovitab Psühhiaatrite Selts ka Martin Helmel võtta kiiremas korras ühendust  oma psühhiaatriga, kes aitaks tal vabaneda tema peas valitsevast kummalisest luulust.

„Ilma professionaalse psühhiaatri abita võib antud luul poliitik Martin Helme peas süveneda ning tekitada uusi veelgi kummalisemaid luulusid – näiteks arvamust, et temast endast võib mingil hetkel tulevikus saada  Eesti Vabariigi peamister või president,“ selgitas Psühhiaatrite Seltsi esimees.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga