PUUST JA PUNASEKS: Mida teha, kui kohtad tänaval peremeheta tualettpaberirulli?

237 Shares

KUI PAHATAHTLIK MÖÖDUJA TÕSTAB TÄNAVAL RINGIJALUTAVA TUALETTPABERIRULLI PUUOKSA KÜLGE RIPPUMA, SIIS PÕHJUSTAB SELLINE “HEATEGU” TERVE PESAKONNA RULLIPOEGADE HUKKUMISE!
(FOTO ON LAVASTATUD – ARTIKLI KIRJUTAMISE AJAL EI KANNATANUD
MITTE ÜKSKI RINGIJALUTAV TUALETTPABERIRULL)

Viimaste päevade jooksul on sagenenud juhtumid, kui Häirekeskusele on teatatud, et mitmel pool Eestis on nähtud linnatänavatel või parkides ringi liikumas  peremeheta tualettpaberirulle.  

Selgub, et mitmel pool on nähtud ringi liikumas peremeheta tualettpaberirulle, mõni rull on olnud täiesti uus, aga on esinenud ka juhtumeid, kus ringi on hulkunud poolik tualettpaberirull või ka ainult tualettpaberirulli papist südamik.

Sellest tulenevalt soovib koroonaviiruse kriisiks moodustatud valitsuskomisjon edastada inimestele järgnev palve.

  • Tänaval ilma peremeheta ringihulkuv tualettpaberirull pole inimesele ohtlik – need rullid ei hammusta inimest, samuti pole need rullid inimesele mürgised.
  • Palun ärge viige tänaval üksi jalutavaid poolikuid tualettpaberirulle omale koju. Selline rull on siiski kellegi pereliige ning arvatavasti läks ta lihtsalt välja värsket õhku hingama.
  • Tavaliselt teevad tualettpaberirullid õues üks-kaks tiiru ning lähevad tagasi oma koju.
  • Kui sa viid tänaval juhuslikult jalutanud tualettpaberirulli enda koju, siis ei oska ta enam koju tagasi minna ja langeb depressiooni.
  • Lase tualettpaberirullil minna rahulikult oma teed.
  • Las tualettpaberirullid ajavad rahulikult oma asju – täna algas kevad ning tualettpaberirullidel seisab peagi ees pesade ehitamine ja poegade haudumise aeg.
  • Tualettpaberitullid jätavad maha oma pojad, kui te lähete pesa juurde ja võtate äsja koorunud tualettpaberirulli poegadelt paar tiiru paberit oma häda tarbeks.
  • Tõenäoliselt on peamine põhjus, miks inimesed on märganud tänavatel üksi ringijalutavaid tualettpaberirulle, selles, et paljud inimesed lasevad oma tualettpaberi õue jalutama, aga kuna samal ajal jalutab seal ringi väga palju teisi rulle, kes on üksteisega väga sarnased, siis jalutamiselt naastakse koju koos võõra tualettpaberi rulliga. Selle tulemusena jäi inimese oma tualettpaberirull ilma peremeheta parki või linnatänavale ringi ekslema.
Kui kohtad ringi hulkumas ima peremeheta tualettpaberirulli –
lase tal minna, arvatavasti on ta tulnud lihtsalt värsket õhku hingama.
(Foto: Juhusliku mööduja juhslik foto Kadrioru pargis juhiuslikult ringi hulkunud tualettpaberirullist)

Kriisi juhtimiseks loodud valitsuskomisjon loodab kõigi inimeste mõistvale suhtumisele. Komisjon kinnitab, et peale praeguse kriisi möödumist väheneb kindlasti ka tänaval ilma peremeheta ringihulkuvate tualettpaberirullide arv.

SAMAL TEEMAL:

Valitsus ladustas Eesti Panga üliturvalisse seifi sularaha asemele 1,5 miljonit rulli WC-paberit

Riik konfiskeerib inimestelt liigselt varutud tualettpaberi kogused, maksimaalselt lubatud norm on 5 rulli pereliikme kohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga