Rahvasaadik Martin Repinski: „Tänase Riigikogu istungi ajal istus Bolti takso roolis hoopis minu kits! Määgimise asemel panustagu majapidamise eelarvesse!“

Taksojuht Martin
62 Shares

EILE TEENINDAS TALLINAS BOLTI TAKSOGA REISIJAID MARTIN REPISNKI KITS (VASAKUL), MARIN REPINSKI (PAREMAL) VIIBIS NII NAGU PEAB RIIGIKOGU ISTUNGIL. (FOTO: LUGEJA FOTO / SVEN ARBET)

Üks tähelepanelik Abiratta lugeja viitas, et tellis eile kell 17:44 Tallinnas Bolti takso ja ühe variandina pakkus mobiilirakendus just Martin Repinski kitse.

Riigikogulane Martin Repinski (Keskerakond) kinnitas, et tõepoolest, selline juhtum võis eile aset leida. Repinski selgitas, et tema Riigikogu liikmena peab Riigikogu istungite ajal viibima istungite saalis, seetõttu saatis ta seekord taksot sõitma oma kitse.

„Olen viimasel ajal ka ise mitmel korral käinud Bolti taksot sõitmas,“ selgitas rahvasaadik Repinski. „Kahjuks on ajakirjandus mulle seda ette heitnud nagu poleks Riigikogu liikmele sobilik taksojuhina lisaraha teenimine.“

Repinski selgitas, et vältida järjekordse võimaliku skandaali puhkemist, saatiski ta eile Bolti taksot sõitma oma kõige tublima kitse kellele samuti nimeks Martin

„Juhuse tahtel on selle kitse nimi samuti Martin. Aga eks see võis mõnes reisijas segadust tekitada,“ lisas Repinski.

Lugeja foto

Repinski selgituste kohaselt on normaalsel inimesel Riigikogu lihtliikme palgaga viimasel ajal üha raskem hakkama saada. Seetõttu saatis Repinski oma kitse taksot sõitma, et see majapidamise eelarvesse veidi lisaraha teeniks.

Kuna kits Martini tööpäev taksojuhina osutus üsna edukaks, siis lubas Repinski, et edaspidi toob ta terve oma kitsekarja Tallinna, et need kõik hakkaksid siin taksojuhina töötades majapidamise eelarvesse panustama.

„Selle asemel, et laudas määgida, sõitku parem takot ja teenigu! Pikaajalist kogemust omava ettevõtjana olen alati lähtunud põhimõttest, et kui võimalik, siis tuleb raha ära koju tuua!“ selgitas Repinski

Repinski kinnitas veel, et taksojuhtidena tegutseva kitsekarja majandamine ei hakka mitte kuidagi segama tema igapäevast tööd riigikogulasena.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga