RALLIBLOGI: reportaaž Ott Tänaku tänasest hommikusöögist!

53 Shares

SELLISE TALDRIKUTÄIE MAITSVAT TOITU SÕI OTT TÄNAK TÄNA HOMMIKUSÖÖGIKS

Abiratas toob järgnevalt oma lugejateni Ott Tänaku tänase hommikusöögi ajal toimunud väga põnevad sündmused!

7:56 Hommikusöögi ametliku alguse eel: Ott Tänaku saabub kodusesse kööki, et alustada oma päeva korraliku hommikusöögiga. Oti silmis on sihikindlust ja pühendumist tänasele hommikusöögile.

7:58 Ott istub söögilaua taha, võtab paremasse kätte noa ja vasakusse kahvli. Oti kehakeelest võib välja lugeda ülisuurt keskendumist hommikusöögile, õhus on tunda pinget ja veidi ärevust enne hommikusöögi ametlikku algust.

8:00 START! Hommikusöök on alanud! Oti abikaasa tõstab Oti ette lauale suure taldriku korraliku klassikalise inglise hommikusöögiga: 3 viilu kuldpruuniks röstitud röstsaia, 1 praemuna (ühelt poolt praetud), oad tomatikastmes, 5 praetud peekoniviilu, 1 praetud verikäki viil, ahjus küpsetatud poolik tomat, küpsetatud šampinjonid (4 tükki).  Lisaks klaas apelsinimahla ja tassitäis musta kohvi.

8:00:03 Ott alustab hommikusööki praemunast, ta lõikab praemuna hoogsalt tükkideks ja pistab kahvliga suhu esimese munatüki. Ott mälub oma esimest hommikust suutäit toitu väga korralikult!

8:00:15 Ott võtab teise tüki praemuna, lisaks lõikab ta juurde peekonit ja kõige selle kõrvale ka ubasid tomatikastmes. Oti kehahoiak väljendab jätkuvalt ülimat keskendumist.

8:00:16 Korralik toidu mälumine Oti poolt.

8:00:29 Ott pistab kahvliga suhu paar šampinjoni.

8:00:36 Ott rüüpab esimese lonksu apelsinimahla!!! Hästi rüüpab, isuga rüüpab, mõnuga rüüpab! Ott näitab meile suurepärast joogiklaasi valitsemise tehnikat, klaasi lauale asetades pole kuulda mitte ühtegi kolksatust.

8:00:55 Ott jätkab praemuna söömist peekoni ja ubadega.

8:01:15 Ott lõikab tükkideks taldrikul oleva praetud tomati. Asetab ühe tomatitüki verikäkile ja hammustab verikäkki.

8:01:17 Ott näitab korralikku mälumistehnikat! Oti mälumistehnika on suurepärane, konkurentidel saab olema rakse seda ületada!

8:01:28 Ott jätkab praemuna, peekoni ja ubade söömist. Lisaks hammustab sinna juurde ka röstsaia, verikäkki ja praetud tomatit. Oti kehahoiak on suurepärane, peaaegu ideaalilähedane!

8:01:49 Ott paneb kahvliga suhu järjekordse portsu šampinjone! Lihtsalt suurepärane, toit taldrikul kahaneb silmnähtava kiirusega!

8:02:12 Ott rüüpab klaasist järjekordse suure lonksu apelsinimahla! Oti apelsinimahla joomise tehnika on lihtsalt imeline! 

8:02:27 Olukord on Oti jaoks suurepärane! On selge, et Ott hakkab lõpetama oma hommikusööki – taldrikule on jäänud veel ainult 1 viil röstsaia, 1 viil peekonit ja väike tükk tomatit.

8:02:30 Järjekordne korralik mälumine Oti poolt. Konkurendid võivad seda tehnikat ainult kadestada.

8:02:43 Ott teeb lõpu peale apelsinimahlale, rüübates klaasist viimase mahlatilga.

8:02:51 Mahlaklaas on tühi! Kõik on jätkuvalt hästi! Taldrikule on jäänud veel viimane viil röstsaia ja taldriku kõrvale tass kohviga.

8:02:55 Ott hammustab viimast röstsaia ja joob selle juurde lonksu kohvi

8:03:18 TEHTUD!!! HOMMIKUSÖÖK ON SÖÖDUD! TALDRIK ON TÜHI! Ott lõpetas tänase hommikusöögi! Kõik! Taldrik on tühi! Mahlaklaas on tühi! Kohvitass on tühi! See on tõesti läbi! Otil on hommikusöök söödud ja kõht täis! Super! LIHTSALT SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hommikusöögitaldrik peale seda, kui Ott Tänak lõpetas hommikusöögi.

Tänase hommikusöögi kokkuvõte

Tänasel hommikusöögil näitas Ott suurepärast tulemust, ta lõpetas hommikusöögi ajaga 3 minutit ja 18 sekundit. Lisaks näitas Ott hommikusöögi ajal suurepärast mälumistehnikat.

Oti enda sõnade kohaselt oli tegemist täiesti korraliku tulemusega. „Tänastes ilmaoludes võib tulemusega rahule jääda,“ kommenteeris Ott ise hommikusöögi tulemust. „Pingutasin korralikult, samas püüdsin vältida suurte riskide võtmist. Eesmärk oli kõht korralikult täis süüa, seetõttu ei tahtnud ka liigselt riskeerida.“  

„Teatud reserv on mul veel olemas. Kui kõik klapib – nii tehnika, enda füüsiline seisukord, kui ilmaolud – siis ideaaltingimustes suudan kindlasti olla tänasest tulemusest veelgi parem ,“ oli Ott endas kindel.

Hakka Abiratta jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa oled alati kursis kõige värskema alternatiivse tõega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga