RASKED AJAD: Uute autode puuduses vaevlev Škoda autosalong koondas oma staarmüüja Alo!

Alo
34 Shares

EDASPIDI MÜÜGIMEES ALO LAIA NAERATUST ŠKODA MÜÜGISALONGIS ENAM EI NÄE (FOTO: Š KODA / KANAL2)

Üleilmne elektroonikapõud ja sellele lisandunud sõiduvahedusettevõtete hiigelostud on tekitanud Eestis olukorra, kus mitte ainult osasid mudeleid vaid isegi mõne automargi kõiki uusi autosid pole võimalik soetada enne järgise aasta teist kvartalit.

„Uusi Škodasid pole meile Eestisse saabunud juba paar kuud ja võimalik ooteaeg sõltub mudeli spetsiifikast, üldisest nõudlusest EL-s ja paljudest muudest teguritest. Mingeid konkreetseid tähtaegasid uute autode saamisest ei ole võimalik välja tuua. Eeldatavalt räägime järgmise aasta esimesest kahest kvartalist,” selgitas Škoda müügisalongi juhataja.

Juhataja selgitas veel, et tehas pole neile juba tükk aega uusi Škodasid tarninud ja  kõik varem tarnitud autod on ära müüdud. Seetõttu polnud salongi müügimeestel viimastel kuudel enam üldse tööd.

Škoda salongi juhataja sõnul on ülemaailmne kiibipõud mõjunud negatiivselt ka Eesti müügiesindusele. Ettevõte on pidanud tegema viimasel ajal mitmeid raskeid otsuseid, olnud sunnitud vähendama oma ettevõtte personali ning koondama inimesi nii müügi kui ka hoolduse poole pealt.

„Kui ikka pole autosid, mida müüa, siis pole meil mõtet pidada tööl ka müügimehi,“ selgitas  Škoda müügisalongi juht. „Väga raske südamega, aga kahjuks olime sunnitud koondama ka oma staarmüügimehe Alo,“ tunnistas esinduse juht.

Laiemale üldsusele tähendab Škodade staarmüüja Alo koondamine seda, et tõenäoliselt jääb tegemata ka teleseriaali “Alo” kolmas hooaeg.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga