SALADUS LAHENDATUD! Victor Cronele meeldib olla “peal”.

0 Shares

Laupäeval toimus suur „Eesti laul 2019“ finaal, kus valiti välja laulja, kes sõidab mais Tel Avivi Eurovisioni lauluvõistlusele Eestit esindama. Võitjaks osutus keegi Victor Crone.  Nagu alati, on palju neid, kellele võidulugu meeldis ja sama palju on neid, kelle arvates see lugu poleks pidanud mitte mingil juhul võitma.  

Kõik Eurovisiooni padufännid on tänavuse võiduloo esitaja üle sillas. Ei mingit kahtlust – Eesti laulu võitjaks Tel Avivi Eestit esindama valiti just kõige õigem artist! Millest siis selline Eurovisiooni fännide heameel tänavuse võiduloo üle?

Victor Crone pükstele seotud salapärane rätik garanteerb talle kogu LGTB kogukonna poolehoiu
(Foto: Erlend Štaub, Õhtuleht)

Victor Crone salapärane rätik

Selgub, et põhjus on väga lihtne. Mitu Eurovisiooni fänni selgitas meile, et põhjus Victor Crone võidu üle rõõmustamiseks peitub tema riietuses. Nagu teada, on Eurovisiooni finaalvõistlus eelkõige LGTB (lesbi, gai, biseksuaal ja transseksuaal) ringkondade festival ja suur kogunemiskoht. See on üks väheseid kohti, kus LGTB inimesed saavad vabalt koguneda ja üksteisega vabas õhkkonnas suhelda, sinna minnakse teisi vaatama ja ennast näitama. Samuti on Eurovisioni finaalvõistluls suurepärane koht networkinguks, kus on hea võimalus leida endale uusi tuttavaid.

Eurovisiooni kohalikud padufännid soovitasid pöörata tähelepanu Victor Crone esinemiskostüümile ja tema vasakust taskust välja rippuvale rätikule. Hakkab koitma? LGTB kogukonnad on aastaid kasutanud omavahel teatud kindlate sõnumite edastamiseks püksitasusse või vöö vahele pistetud rätikute abil üksteisele edastatavaid sõnumeid. Tähtis on nii rätiku värv kui see, kuhu rätik on asetatud.

Hanky Code

Rahvusvahelistes LGTB kogukondades laialt levinud „The Hanky Code“ seletuse põhjal on Victor Crone pükstele seotud rätiku tähendus järgmine:

  • Rätik ripub vasakul pool: selle kandja armastab olla „peal“ (paremal pool kandmine tähendab, et kandja armastab olla „all”)
  • Must värv: heavy SM (sado-maso)
  • Must värv valgete triipudega: meeldivad mustad tagumikud (likes black bottoms)

Kokkuvõttes on Eesti laulu võtja puhu tegemist tõeliselt aktiivse alfa-isasega, kellele meeldib olla „peal“ ning kellele meeldivad jõulised SM mängud ja eelkõige mustade tagumikega. Seega – saladus lahendatud! Ei midagi keerulist.

Euroopa LGTB ringkondade tuline toetus garanteeritud

Lähtuvalt sellest on igati põhjust rõõmustada Vicotr Crone võidu üle – Tel Avivis toimuva finaalkontserdi ajal on talle garanteeritud kogu Euroopa LGTM kogukondade üldine toetus. Arvestades rahvusvahelise LGTM aktiivset osavõttu Eurovisiooni lauluvõistluse finaalist, peetakse Eestit esindavat laulu juba praegu üheks suurimaks pretendendiks finaali võidule.

Abiratas.ee soovib omalt poolt Victor Cronele edu Tel Avivis ning loodab, et tänu Victori poolt edastatavatele signaalidele toetab rahvusvaheline LGTB kogukond teda sama tulihingeliselt nagu meie kohalikud Eurovisiooni padufännid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga