SEKSPOMMUUDIS: Tallinnas asuvale hostelile tehti sekspommiähvardus!

Hostel ja vanem naine
536 Shares

PLAHVATUSOHTLIKU SEKSPOMMI ASEMEL TUVASTAS KOHALE SAABUNUD POMMIRÜHM KERGES ALKOHOLIJOOBES MITTE JUST ERITI SEKSIKA NAISTERAHVA (FOTO: MADIS VELTMAN / POLITSEIARHIIV)

Eile pärastlõunal kell 15: 30 tehti Tallinnas Masina tänaval asuvale hostelile sekspommiähvardus. Politsei pressiesindaja sõnul tehti ähvardus telefonitsi.

Ärevale infole reageerisid nii politseinikud kui ka pommigrupi demineerijad, kes alustasid hostelis asunud inimeste evakuatsiooniga.

Hostelist evakueeriti ligi 20 inimest ning pommigrupp kontrollis maja üle. Kontrolli tulemusena tuvastati, et hostelis viibinud inimestele õnneks ohtu ei olnud.

Pommigrupp esindaja kinnitas, et ühtegi plahvatusohtlikku sekspommi hoonest ei leidnud. Hosteli külastajate hulgas tuvastati küll üks vanemas keskeas laiali läinud meigiga keskmisest lõbusamas olekus naiserahvas, kuid pommigrupi esindaja välistas võimaluse, et tegemist oleks olnud kardetud sekspommiga.

„Võime kinnitada, et mingit erilist seksuaalsuse ohtu ümbritsevale keskkonnale see naisterahvas küll ei kujutanud,“ selgitas pommigrupi esindaja.

„Tegemist oli alkoholi tarbinud isikuga, kellest võis küll kunagi nooruses õhkuda tohutut seksuaalsust. Võib-olla tõesti võttis tema seksuaalsus kunagi mehi jalust nõrgaks,“ selgitas pommigrupi esindaja.

„Saame kinnitada, et praeguseks hetkeks on selle naisterahva kunagisest seksuaalsusest järel ainult riismed ning mingit ohtu antud isik ümbruskonnale ei kujuta.“

„Võib muidugi juhtuda, et mõne kehvema silmanägemisega mehe põlvedele võib selle isiku seksuaalsus veel mingit mõju avaldada. Samas julgen piisava kindlusega väita, et enamusele meestest ei kujuta antud isik enam mitte mingisugust ohtu,“ kinnitas pommigrupi esindaja.

Politsei ja pommigrupp lõpetas hoone kontrollitööd eile õhtul kella 18:00-ks ning lahkus sündmuskohalt.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga