SENSATSIOONILINE AVASTUS: lameda Maa all asub teine, esimesest veelgi lamedam Maa!

904 Shares

UUE AVASTUSE KOHASELT ASUB MEIE LAMEDA MAA ALL TEINE, PRAEGUSEST LAMEDAM ÜLILAME MAA
(FOTO: ARVUTIKONSTRUKTSIOON AVASTUSEST)

Rahvusvahelise Lameda Maa Seltsi (Flat Earth Society) uhhuu-teadlased on teinud sensatsioonilise avastuse, mis kinnitab, et meie lameda Maa all asub veel teine, ülemisest maast veelgi lamedam Maa!

Nimelt avastasid Lameda Maa Seltsi uhhuu-teadlaste hiljuti, et täpselt meie lameda Maa all asub veel teine, ülemisest mitu korda lamedam Maa.

Avastuseni viis otsus puurida auk läbi lameda Maa

Kui meie praeguse lameda Maa reljeefi ilmestavad erinevad pinnavormid – mäestikud, kõrgustikud orud, süvikud jms, siis meie Maa all asuv teine Maa on praktiliselt täiesti lame. Vähemalt esialgsete andmete põhjal puuduvad sellel uuel lamedal Maal absoluutselt erinevad pinnavormid – teadlaste sõnul ei ole meie lameda Maa all asuval veel lamedamal Maal võimalik eristada ei orge, mägesid ega kõrgustikke.

Uhhuu-teadlasid selgitasid veel, et uue avastuseni viis teadlaste otsus puurida meie Maasse auk ning vaadata, mis asub meie lameda Maa all. Peale paaripäevast puurimist jõudis puurimistöid teostanud teadlaste grupp meie praeguse Maa alumise ääreni ning puuritud august võisid nad visuaalse vaatluse teel näha meie Maa all asuvat veelgi lamedamat Maad.

Jätkatakse puurimist lootuses leida veel kolmaski üliülilame Maa

Praegusest sensatsioonilisest avastusest innustust saanud uhhuu-teadlased kinnitasid, et nad plaanivad jätkata puurimist.

„Loodame puurida augu ka läbi selle alumise ülilameda Maa,“ selgitas üks uurimisgruppi kuuluvatest uhhuu—teadlastest. „Hetkel pole meil õrna aimugi, mida kõike me võime edasi puurides seal all veel avastada? On täiesti võimalik, et peale seda teist ülilamedat Maad asub veel ka kolmas üliülilame Maa…“ on teadlaste grupi liige lootusrikas.

Hakka Abiratta jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa oled alati kursis kõige värskema alternatiivse tõega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga