Stenbocki maja keldris avatakse tortide valmistamisele spetsialiseeruv pagaritöökoda

Stenbocki maja, tort
449 Shares

LINNAELANIKEL ON UUE PAGARTÖÖKOJA VALMISTATUD TORTE VÕIMALIK OSTA JUHUL, KUI EKRE MINISTRID TEEVAD SKANDAALIDE TEKITAMISES VÄIKESE PAUSI

Täna avatakse Stenbocki maja keldris pagaritöökoda, mis hakkab varustama peaministrit vabandamiseks vajalike tortidega.

Valitsuse meedianõuniku Liis Velskeri sõnul keskendub Stenbocki maja keldris avatud pagaritöökoda peamiselt sefiiritortide valmistamisele, mida peaminister saab saata oma koalitsioonikaaslastele, eelkõige EKRE ministritele.

„Pagaritöökoja avamise idee tuli meile juba paar nädalat tagasi, peale seda kui Jüri Ratas oli sunnitud saatma EKRE juhtidele leppimise märgiks maitsva tordi,“ kommenteeris Velsker.

„Olime juba siis kindlad, et see ei jäänud viimaseks taoliseks juhtumiks. Valitsuse ühine seisukoht oli, et valitsuse püsimajäämise ja töörahu säilitamise nimel on väga kena, kui peale igat skandaali saadab peaminister skandaali põhjustanud EKRE ministrile leppimise märgiks maitsva tordi“.

Velsker selgitas, et arvestades peaministri tihedat ajagraafikud ning EKRE juhtide aktiivsust skandaalide tekitamisel, oli valitsusele kohe selge, et kiiremas korras on vajalik strateegilise tähtsusega pagaritöökoja olemasolu peaministri tööruumide vahetus läheduses.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo selgituste kohaselt suudeti pagaritöökoja avamise ettevalmistustöödega hakkama saada üllatavalt kiiresti – idee tekkimisest pagaritöökoja avamiseni kulus kõigest üks nädal.

Hetkel on veel lahtine, kas äsja avatud Stenbocki pagaritöökojast saavad hakata torte ostma ka tavalised linnakodanikud.

„Stenbocki maja pagaritöökoja tähtsaim eesmärk on varustada peaministrit piisavas koguses tortidega, mida ta saaks saata EKRE ministritele peale nende tekitatud skandaale. Kui muidugi peaks juhtuma tõeline ime ja EKRE inimesed teevad skandaalides sisse väikese pausi, siis on ka linnaelanikel võimalik osta ja nautida meie pagaritöökoja maitsvaid torte. Arvestades aga EKRE ministrite skandaalide põhjustamise aktiivsust, siis hetkel me pigem sellist võimalust ei prognoosi,“ selgitas Velsker.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga