SUPERUUDIS: ERR hakkab näitama kodus istuvatele mittevaktsineeritutele igal õhtul 6 tundi kvaliteetseriaali “Õnne 13”!

Telemaja Õnne13
27 Shares

ALMA JA LAINE ÕNNE TÄNAVALT RÕÕMUSTAVAD, SEST SAAVAD EDASPIDI KÜLASTADA PALJUDE VAATAJATE KODUSID IGAL ÕHTUL MITU TUNDI JÄRJEST! (FOTOD: TIINA KÕRTSINI/KUVATÕMMIS)

Valitsuse poolt teisipäeval vastu võetud uued karmimad koroonapiirangud tähendavad, et näiteks kinno, teatrisse, kontserdile, spordiklubisse jm, kuhu seni pääses ka negatiivse koroonaprooviga, lastakse edaspidi sisse üksnes vaktsineerimise või läbipõdemise korral, mida peab koroonapassiga tõendama.

Kõik koroonaviiruse vastu mittevaktsineeritud inimesed peavad jääma edaspidi koju ja veetma oma õhtud kodustes tingimustes.

Täna teatas Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) juhtkond, et ERR soovib omalt poolt kaasa aidata sellele, et tuua ka koju jääma sunnitud mittevaktsineerituteni kvaliteetne meeleahutus ja ajaviide.

Sellest tulenevalt otsustas rahvusringhääling alates järgmisest nädalast tunduvalt suurendada oma telekanalitel kvaliteetse meelelahutusprogrammi mahtu. Nimelt plaanib ERR hakata edaspidi iga päev näitama oma kanalitel ETV, ETV 2 ja ETV+ igal õhtul eesti meeleahutuse lipulaeva dokumentaalseriaali „Õnne 13“.

Esialgu on plaanis näidata „Õnne 13“ seeriaid igal õhtul vähemalt 6 tundi. Samas kinnitas ERR-i juhtkond, et vajadusel ollakse valmis suurendama igaõhutuse „Õnne 13“ mahtu kuni 8 tunnini päevas.

ETV ja ETV2 kanalitel näidatakse seriaali „Õnne 13“ eesti keeles, kõigile venekeelsetele mittevaktsineeritutele pakutakse seriaali „Õnne 13“ vaatamise võimalust vene keeles kanalil ETV+.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga