SUUR GALERII: Tulevase presidendi toimekas päev!

Ratase päev
570 Shares

Meie endine peaminister, praegune riigikogu esimees ja õige pea juba uus Eesti president Jüri Ratas on tõeliselt tubli ja toimekas mees, kes võtab palju ette ja nagu järgnev ülevaade kinnitab, teeb ka palju ära.

Järgnev suur ülevaade kinnitab, et Jüri Ratas on mees, kes teeb rohkem, kui lubab. Jüri Ratas on mees, kes rabab hommikust õhtuni Eesti rahva ja riigi hüvanguks. Jüri Ratas ei karda teha füüsilist tööd ning on vajadusel nõus ka käed mustaks tegema. Erinevalt paljudest teistest poliitikutest ei uhkelda Jüri Ratas tehtuga, pigem jääb tagasihoidlikuks ja üritab oma saavutatut näidata väiksemana.

Arvestades Jüri Ratase suurt töövõimet, tema poolt juba varasemalt tehtud suuri tegusid ja tema avarat vaadet tulevikule – ei ole paremat varianti järgmiseks Eesti presidendiks kui Jüri Ratas!

Näiteks töörahva pühal, 1. mail, mida kutsutakse ka kevadpühaks, andis Jüri Ratas Facebookis ülevaate oma tegusast päevast järgmiselt:

“Ilusat ja tegusat kevadpüha! Metsas tuulemurd koristatud, talveks saunapuid lõhutud, kartulivaod ette valmistatud ja nüüd aida uksed… mõnus!”

Nagu teada, pole Jüri Ratasele meeldinud kunagi oma saavutustega uhkeldada. Ta on oma saavutuste kirjeldamisel jäänud alati pigem tagasihoidlikuks.

Nüüdseks on selgunud, et ka selgi korral tegi Jüri Ratas kordades rohkem ära, kui ta oma Facebooki postituses välja tõi. Kuigi Jüri Ratas ise eelistas jääda pigem tagasihoidlikuks, siis ometigi väärivad tema poolt korda saadetud teod suuremat tunnustust.

Sellest tulenevalt annab Abiratas kõigile oma miljonitele lugejatele täieliku ülevaate sellest, mida Jüri Ratas 1 päeva jooksul suutis ära teha.

Järgnevalt toome oma lugejateni suure ülevaate Jüri Ratase töömurdmistest kevadpühal:

Kevadpüha varahommikul osales Jüri Ratas väga tähtsal koosolekul, kus arutati väga tähtsaid küsimusi!

Jüri Ratas tugevdas sõprussidemeid väga tähtsa liitlase USA-ga, tehes kiire visiidi Kuule ameerika astronautide juurde.
Jüri Ratas osales talgutel ja aitas puhastada Vabaduse väljaku ümbrust prügist.
Jüri Ratas suurendas Eesti SKP-d aidates külarahval metsa teha.
Jüri Ratas aitas ehitajaid Porto Franco keskuse ehitustöödel.
Väike puhkehetk suurte tegude vahel – Jüri Ratas vahetas saagi ja palki hoidvat kätt.
Peale lõunat osales Jüri Ratas järgmisel väga tähtsal rahvusvahelisel koosolekul, arutades meie liitlaste USA ja Suurbritanniaga uute sanktsioonide kehtestamist Venemaale.
Jüri Ratas külastas Tallinna lennujaama, kus aitas lennukitrapil komistanud pensionäri.
Jüri Ratas tegi parteitööd ja kohtus Keskerakonna valijaga.
“Terves kehas terve vaim!” – Jüri Ratas tegi kerge laupäevase postitantsu trenni.
Lisaks füüsilisele vormile hoolitses Jüri Ratas ka oma vaimu eest ja tutvus eesti kultuuriga Viljandis. NB! On märkimisväärne, et Jüri Ratas hoolib Keskerakonna valijatest, kelle ta oma Viljandi kultuuriretkele kaasa võttis.
Peale pikka ja väsitavat päevatööd tähistas Jüri Ratas koos parteikaaslastega Keskerakonnast kevadpüha lõppemist korraliku maitsva õhtusöögiga.

Loodetavasti kõik meie lugejad nõustuvad, et toodud ülevaade ja pildigalerii kinnitavad, et Jüri Ratase näol on tegemist ühe tõeliselt tubli, aga samal ajal siiski tagasihoidlikuks jääva töömehega, kellele endale ei meeldi oma saavutustega uhkeldada. Kuigi võiks! Või lausa peaks!

Abiratas on kindel, et selline mees nagu Jüri Ratas sobib kindlasti Eesti Presidendiks!

Hea Abiratta lugeja! Anna meile allpool kommentaarides teada, kuidas sobiks Jüri Ratas järgmiseks Eesti presidendiks? Mida arvad Sina Jüri Ratta poolt 1 päeva jooksul ära tehtud töödest?

Pildid: Kuvatõmmised Facebookist/Raul Veskus

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga