SUUR PETTUMUS: Pettunud mees lehvitas kuni hommikuni aknal telefoniga, aga mitte midagi head ei juhtunud!

2.3K Shares

ÄÄRETULT PETTUNUD TOIVO TÜHISTAMAS OMA OSAVÕTTU KÕIGIST MÕTTETUTEST ÜRITUSTEST,
KUHU TA OLI ENNAST OSALEJANA REGISTREERINUD (FOTO: SHUTTERSTOCK)

Täna hommikul pöördus Abiratta toimetusse äärmiselt pettunud Toivo Viimsist, kes kaebas, et oli terve öö kuni varaste hommikutundideni kodus taskulambiga akna peal vehkinud, aga lõpuks ei juhtunud mitte midagi. Toivo selgitas, et lehvitas oma kodu aknal taskulampiga, sest nii kutsus üles meie president Kersti Kaljulaid.

Lootis, et iga lambiga lehvitaja saab presidendilt rulli WC-paberit

“President kutsus üles kõiki inimesi õhtul kell 20:00 oma kodu akna peal taskulambi või telefoni tulega lehvitama,” selgitas Toivo. “Ma pean meie presidendist väga lugu ja seetõttu liitusin kohe rõõmsalt presidendi üleskutsega.”

Toivo selgitas, et alustas taskulambiga koduaknal vehkimist täpselt kell 20:00 ja jätkas selle tegevusega hommikul kella 7:00-ni.  Hommikul umber kella 8 paiku tabas Toivot aga suur pettumus, sest talle tundus, et vaatamata tema tublist lehvitamises ei juhtunud selle kampaania tulemusena mitte midagi.

“Esialgu oli mul lootus, et igale tulukese lehvitajale toob meie president isiklikult järgmisel hommikul rulli üliväärtuslikku WC-paberit, sellepärast ma nii entusiastlikult selle kuradima taskulampiga seal aknal vehkisin,” selgitas Toivo oma suurt pettunust. ”Aga umbes kesköö paiku jõudis minuni arusaamine, et midagi sellist vist ikkagi ei juhtu…”

Mõttetu kampaania tulemuseks valusad käed ja hunnik tühje patareisid

“No andke andeks, aga hommikul 8 paiku jõudis mulle kohale, et olin öö otsa lihtsalt lollilt akna peal oma taskulampi lehvitanud. Sest hommiku saabudes polnud mitte ühtegi märki, et koroonaviiruse epideemia oleks nüüd möödas,” selgitas pettunud Toivo. “Loodan, et mu naabrid ei näinud, kuidas ma öö otsa seal akna peal niimoodi lollilt oma taskulampi vehkisin.”

Sellise koguse patareisid kasutas Toivo öö jooksul ära, et jätkata taskulambi lehvitamist kuni hommikuni.
(Foto: istock.com)

“Kurat, küll, pidin öö jooksul taskulambil 3 korda veel patareisid vahetama, et lamp põleks kuni hommikuni. Praeguseks on mul kodus suur hunnik tühje patareisid ja mõlemad käed on sellest kuradima mõttetust lehvitamisest väga valusad,” selgitas Toivo meile oma hetkemeeleolu. “Parem käsi oli hommikul nii valus, et läbi suure vaeva õnnestus mul ära juua oma hommikune pits konjakit, et alustada uut päeva veidigi rõõmsamas meeleolus.

Lõpetuseks lubas Toivo, et tulevikus ei liitu ta enam kunagi selliste mõttetute üleskutsetega. Toimetus omalt poolt loodab, et Toivo suudab oma sõna pidada.

2 Comments on “SUUR PETTUMUS: Pettunud mees lehvitas kuni hommikuni aknal telefoniga, aga mitte midagi head ei juhtunud!”

  1. Hea nipitiri!

   Meil on ülimalt hea meel, et Te olete rahul meie poolt vahendatava kõige alternatiivsema tõega!

   Mis puudutab oksendamist, siis me omalt poolt soovitame järgmist:
   – viimast söögikorda enne oksendamist alustage kindlasti magustoidust; esimesena ärasöödud magustoit tuleb välja kõige viimasena ja nii jääb peale oksendamist suhu meeldiv magus maitse;
   – enne oksendamist sööge kindlasti rosoljet; sest nii saate lisada oma oksele veidi värve. Olgem ausad, mitmevärviline okse on kordades huvitavam kui ühtlaselt hall mass.

   Abiratta töökas kollektiiv soovib Teile igal juhul edu Teie ettevõtmises!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga