SUUR TUNNUSTUS: Kaitsevägi soovib autasustada Mailis Repsi edukalt teostatud peitumisoperatsiooni eest

Mailis Reps
77 Shares

VIIMANE TEADAOLEV PILT MAILIS REPSIST. ALATES SELLEST PÄEVAST ON POLIITIK OLNUD AJAKIRJANIKELE TABAMATU (FOTO: SIIM LÕVI/ERR)

Kaitsevägi soovib tunnustada endist ministrit ja praegust riigikogu liiget Mailis Repsi (Keskerakond) ning autasustada poliitikut kaitseväe aukirjaga edukalt teostatud pikaajalise kadumis- ja peitumisoperatsiooni läbiviimise eest.

Kaitseväe esindaja selgitusel on Mailis Reps suutnud viimase nelja kuu jooksul jääda edukalt tabamatuks Eesti avalikkusele kui sadadele ajakirjanikele, kes on üritanud saada temalt selgitusi Haridusministeeriumi rahade mittesihipärase kasutamise kohta tema ministriksoleku ajal.

Kaitsevägi teatas tänases avalduses, et tunnustab Mailis Repsile oskusi ja võimet peituda avalikkuse eest nii, et mitte kellelgi pole viimase nelja kuu jooksul õnnestunud temaga ühendust saada ega teda üles leida.

Kaitsevägi toob oma avalduses Mailis Repsi eeskujuks kõigile praegustele ja tulevastele kaitseväelastele.

„See, mida teeb praegusel hetkel Mailis Reps, on lihtsalt suurepärane! Braavo! Just täpselt nii peab ennast peitma vaenlase ka iga tõeline kaitseväelane!” ei ole kaitseväe esindaja kitsi jagamast kiidusõnu Mailils Repsi aadressil.

” Vaatamata sellele, et viimaste kuude jooksul on praktiliselt kogu kohaliku ajakirjanduse raskekahurvägi, eesotsas Katrin Lusti ja Delfi ajakirjanikega, harrastanud omamoodi „inimjahti“ Repsile, on ta näidanud üles erakordset maskeerumisoskust ning jäänud senini kõigile märkamatuks ning kättesaamatuks. Samuti on Repsil olnud piisavalt püsivust, et mitte paljastada ka kõige väiksemat vihjet oma potentsiaalse asukoha kohta!“ lisas kaitseväe esindaja.

Reps soovitakse kutsuda ajateenijatele instruktoriteks

Lähtuvalt Repsi edukast kadumis- ja maskeerumisoperatiooni läbiviimisest soovib kaitsevägi kutsuda poliitiku kaitseväkke instruktoriks, et Reps jagaks oma kogemusi ja oskusi tulevastele kaitseväelastele.

„Just nimelt sellisel kõrgtasemel maskeerumisoskus on vajalik edukateks infiltreerumisoperatisoonideks, soovime kindlasti hakata seda õpetama tulevikus oma ajateenijatele,” lisas kaitseväe esindaja.

Kaitsevägi soovib Repsi tunnustada eduka maskeerumisoperatsiooni läbiviimise eest oma aukirjaga. Tõsi, selleks, et aukiri Repsile üle anda, peavad kaitseväe esindajad tuntud poliitiku esmalt tabama. Kaitseväe esindaja sõnul käib hetkel selle nimel ka tõsine töö.

Suurem kivi, lagunenud maja või mööduv trollibuss võib olla hoopis maskeerunud poliitik

Kaitsevägi edastab ka omapoolse üleskutse laiemale avalikkusele, et tabada Mailis Reps: „Kutsume inimesi üles koostööle, et aidata meil üle anda Kaitseväe aukiri Mailis Repsile.“

„Head inimesed, edaspidi  vaadake senisest tähelepanelikumalt enda ümber, ehk õnnestub teil märgata neid seni veel peidus olevat poliitikut. Vaadake tähelepanelikult, kas teie läheduses olevad suur kivi, lagunenud majalobudik või juhuslikult mööduv trollibuss ei osutu lähemal vaatlemisel hoopis Mailis Repsiks!“ kutsus kaitseväe esindaja inimesi üles tähelepanelikkusele.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga