TÄHELEPANU! Algab sellekevadine suur WC-paberi varumise hooaeg

11 Shares

MEENUTUSI EELMISEST KEVADEST – TUBLIL PEREISAL ÕNNESTUS ÜHE POESKÄIGUGA VARUDA PERELE TERVE NÄDALA WC-PABERI VARUD.

Esmaspäeval, 10. aprillil, algab ametlikult sellekevadine WC-paberi varumise hooaeg.

WC-paberi varumise kampaanias osalevad inimesed keskenduvad tavapärasest suurema WC-paberi varude soetamisele. Enamasti on kampaanias osalevate inimeste eesmärk soetada endale koju vähemalt poole aasta WC-paberi varud.

Samas leidub erandeid – näiteks eelmisel kevadhooajal suutsid tublimat kampaanias osalenud inimesed varustada oma kodud WC-paberi kogusega, millest jätkub mitmeks aastaks.

Võrreldes eelmise kevadega algab selleaastane WC-paberi varumise hooaeg siiski mitu nädalat hiljem. Tänavuse hooaja hilisem algus on põhjustatud kauem kestnud talviste ilmaoludega sellel kevadel. Nüüd, kui väljas valitsevad lõplikult kevadilmad, algab ka selleaastane WC-paberi varumise hooaeg.

Rapla elanik Salme demonstreerib eelmise kampaania ajal varutud WC-paberi varusid, millest talle jätkus ligi 4 kuuks.

Suur WC-paberi varumise hooaeg algab järgmisel esmaspäeval kell 08:00,kui avatakse esimesed WC-paberit müüvad kauplused. Alates sellest kellaajast saavad kõik inimesed varuda endale koju jälle mitme kuu WC-paberi varud.

Suuremate kaubanduskettide sõnul võib vähemalt esialgu iga inimene osta just nii suure koguse WC-paberit, kui soovib või jõuab poest ära tassida. Kaubanduskettide esindajad prognoosisid, et vähemalt esialgu, see on paari järgmise nädala jooksul, ei ole ette näha koguselisi piiranguid WC-paberi ostmiseks.

Samas kinnitasid kaubanduskettide esindajad, et nii pea, kui on näha lauvarude tuntavat vähenemist, kehtestatakse WC-paberi ostmisel igale ostjale koguselised piirangud.

Ostupiirangute kehtestamise abil on võimalik tagada, et ka hiljaks jäänud ostjatele jaguks WC-paberit.

Hea Abiratta lugeja! Vajame Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja pane õlg alla! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga