TÄITUNUD UNISTUS: Tartu elanik Alar pidi saama Eesti presidendiks, et jõuaks lõpuks ometi hambaarsti juurde minna!

Karise uus naeratus
34 Shares

TARTLASE ALARI NAERATUS ENNE JA PÄRAST PRESIDENDIKS SAAMIST (FOTO: KOLLAAŽ /ALDO LUUD, KUVATÕMMIS ERR-IST)

Tartu mees Alar (63) ei suuda uskuda oma õnne, kui  selgus, et enne uuele ametipostile asumist saab ta lõpuks endale ilusa esteetilise naeratuse.

“Olen seda hetke kaua oodanud, olen sellest pikki-pikki aastaid unistanud. Nüüd on üks minu kauaaegseid unistusi lõpuks täitunud,” rõõmustas Alar oma uue esteetilise naeratuse üle.

Alar selgitas, et tänu hambaravi kallidusele Eestis on see enamusele tavalistele elanikele sisuliselt kättesaamatu. Arvestades hambaravi kõrget maksumust, oli ka Alar juba kaotamas lootust, et temasugune tavaline inimene jõuaks veel enne pensionile minekut lasta oma kehva hambumust korrigeerida.

„Olin juba lootust vaikselt kaotamas,“ selgitas Alar. „Olin leppinud mõttega, et arvestades hambaravi ääretult kõrgeid hindasid Eestis, siis enne pensionile minekut mina endale hammaste esteetilist ravi ei suuda enam lubada.“

„Aga kui ma juba pensionil olen, no kust võtab veel vaena pensionär selle raha, mille ees lasta oma hambaid parandada?“ jätab Alar õhku retoorilise küsimuse.

Alari õnneks valis Riigikogu ta eelmisel kuul Eesti järgmiseks presidendiks. Tänu sellele sai vastvalitud Alar enne ametiaja ametlikku algust suhu ka uue esteetilise naeratuse. Uut presidenti ootasid pärast valituks saamist koheselt ees ülesastumised teles, mis on ilmselt ka põhjuseks, miks Alar nii kiiresti uue kauni hambarivi sai.

Alar selgitas, et oma loo jagamisega soovib ta anda natukenegi lootust nendele Eestimaa inimestele, kes ei ole juba aastaid suutnud maksta kalli Hambaravi teenus eest.

“Unistama peab! Unistada tuleb suurel ja julgelt! Vaadake kas või mind – lihtne Tartu elanik, kes unistas aastaid sellest, et lasta oma hambad korda teha. Ma ei kaotanud mitte hetkekski lootust ja näete, lõpuks õnn naerataski mulle ja mul õnnestus lasta oma hambad esteetiliselt korda teha!” jagas Alar lootust ka teistele tavalistele eestimaalastele.

One Comment on “TÄITUNUD UNISTUS: Tartu elanik Alar pidi saama Eesti presidendiks, et jõuaks lõpuks ometi hambaarsti juurde minna!”

  1. Tundub natuke imelik,et valitakse presidendiks isik,kes ei hoolitse oma välimuse eest.Tema palga juures oleks ta võinud oma hambad korda teha.see näitab ,kas inimene on alkohoolik,või muidu psühhiliste häiretega,sest ainult sellised isikud ei huvitu oma välimusest.Kuidas saab selline juhtida eesti vabariiki,keda ei huvita iseenese välimuski.Alkohoolik,kes joob eesti riigi maha,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga