TÄIUSLIK TASAKAAL: Kultuurikomisjoni juhtideks valitud Aadu Must ja Jaak Valge sümboliseerivad täielikku yin ja yang vahelist tasakaalu!

must koer valge koer
45 Shares

ARTIKLILE ON LISATUD TÄIESTI SUVALINE FOTO (FOTO: CESKATELEVIZE.CZ)

Riigikogu kultuurikomisjon valis tänasel istungil erakorraliselt esimehe ja aseesimehe.

Komisjoni esimehena jätkab Aadu Must, aseesimeheks valiti Jaak Valge.

“Tänase valikuga tahame näidata, et uus valitsuskoalitsioon järgib oma valikutes varasemast suuremat võrdsust ja tasakaalu,” selgitas anonüümseks jääda soovinud reformierakondlane komisjoni tänast otsust.

“Nii pea, kui selgus, et kultuurikomisjoni esimehena jätkab Aadu Must, siis ei tekkinud meil isegi kahtlust, et aseesimeheks peab saama Jaak Valge,” lisas reformierakondlane.

Ühe komisjoni liikme selgituste kohaselt kinnitab tänane kultuurikomisjoni juhtide valik, et kultuurikomisjonis valitseb täielik üksmeel ja teineteise mõistmine.

“Tanane valik – Must ja Valge – sümboliseerib kultuurikomisjonis valitsevat yin ja yang vahelist täielikku tasakaalu seisundit,” kommenteeris kutluurikomisjoni üks liikmetest.

Kultuurikomisjon on Riigikogu alatine komisjon, mis tegeleb haridust, teadust, noorsootööd, keelt, meediat, muinsuskaitset, sporti, loovisikuid, etendusasutusi, muuseume ja raamatukogusid käsitleva seadusloomega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga