TALLINLASED NAUDIVAD PIIRANGUTE LÕPPU: Kõik nädalavahetuseks mõeldud jalutusajad Kadrioru pargis broneeriti esimese 10 minutiga

Kadrioru park
289 Shares

ÕNNELIKUD TALLINLASED, KELLEL ÕNNESTUS ENDALE BRONEERIDA JALUTUSAEG KADRIORU PARGIS, NAUTIMAS OMA JALUTUSKÄIKU

Täna teatas valitsus, et otsustas leevendada COVID-19 piiranguid, tõstes nii siseruumides kui välitingimustes lubatud osalejate piirarve. Sisetingimustes tohib hajutatuse nõuet ja 50 protsendilist ruumitäitumust järgides üritustest ja tegevustest osa võtta kuni 1000 ja välitingimustes kuni 5000 inimest.

Seoses valitsuse otsusega, mis lubas suurendada inimeste arvu välitingimustes toimuvatel üritustel, alustas Tallinna kesklinna valitus taas soovijate registreerimist Kadrioru pargis toimuvatele jalutuskäikudele.

Samas informeeris kesklinna valitsus, et seoses suure soovijate arvuga broneeriti juunikuuks mõeldud vabad jalutusajad soovijate poolt esimese 10 minuti jooksul peale broneeringusüsteemi käivitamist.

Vastavalt kesklinna valitsuse poolt kehtestatud reeglitele peab inimene, kes soovib minna jalutama Kadrioru parki, eelnevalt broneerima endale vastava aja.

Vabade aegade olemasolul on soovijal võimalik broneerida endale sobiv jalutamise aeg kestvusega 10-30 minutit. Broneerimisel tuleb linnale tasuda teenustasu 5 eurot.

Taolise eelbroneerimise süsteemiga soovib linnavalitsus vältida olukorda, et pargis viibijate arv ei ületaks valitsuse poolt ette antud lubatud piiri.

Linnavalitsus kinnitas, et  hetkeseisuga on kõik juunikuus Kadrioru pargis jalutamiseks mõeldud ajad soovijatele ära broneeritud ning vabu aegu hetkel ei ole.

Juulis Kadrioru pargis jalutamiseks mõeldud aegade broneerimist alustatakse peale jaanipäeva, 26. juunil kell 10:00 ning broneerimine toimub kesklinna valitsuses elava järjekorra alusel.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga