Tallinn pakub ka sellel talvel ühistranspordi kasutajatele pitsi viina koos hapukurgiga

Validaator ühiskaart
221 Shares

TASUTA “KÜLMAROHU” SAAMISEKS TULEB VALIDEERIDA REISISAATJA JUURES OMA ÜHISKAART

Seoses lähipäevil saabuvate külmade talveilmadega pakutakse kõigile pealinna ühistranspordi kasutajatele külmatunde leevendamiseks traditsioonilist “külmarohtu” – pits viina ja peale hammustamiseks hapukurki.

Kõlvarti juhitud pealinn ei saa olla kehvem kui Savisaare ajal

“Tallinna linn on rasketel aegadel alati oma inimestele appi tulnud. Mäletame veel selgelt, kuidas linnavalitsus Edgar Savisaare eestvedamisel linlastele küttepuid ja talvekartulit jagas,“ selgitas linnavalitsuse pressiesindaja.

„Mihhail Kõlvarti juhitud pealinn ei ole mingil juhul kehvem!“ lisas pressiesindaja. „Seetõttu jagame ka sellel talvel külmades talveoludes reisijatele pitsi viina. Juba vanarahvas teadis, et külma puhul saab ikka viinast abi!” 

Pressiesindaja sõnul on Tallinn linn antud kampaaniat, mille käigus pakutakse ühistranspordi kasutajatele traditsioonilist „külmarohu“, läbi viinud ka varasematel aastatel. Kuna lähipäeviks prognoositakse külmakraade alla -10 kraadi, siis otsustas linnavalitsus ka käesoleval talvel tulla vastu reisijatele soovile ning pakkuda nende külmatunde leevendamiseks ühistranspordis pitsi viina.

„Linnavalitsus peab oluliseks, et pealinna ühistranspordi kasutajad ei kannataks oma reisi ajal külmatunde käes. Seetõttu loodame, et traditsioonilise „külmarohu“ pakkumine Tallinna trammides, trollides ja autobussides parandab oluliselt reisijate kasutuskogemust ning muudab pealinna ühistranspordi kasutamise võimalikult meeldivaks ja mugavaks,“ on pressiesindaja lootusrikas.

Külmarohu saamiseks on vajalik valideerida oma sõit ühiskaardiga

Peallinna ühistranspordis pakutava „külmarohu“ komplekti kuulub pits viina ja üks hapukurk. Komplekti saamiseks reisisaatjalt peab reisija olema vähemalt 18-aastane ning valideerima transpordivahendis paiknevas validaatoris oma ühiskaardi.

Reisijatele pakutav “külmarohu” komplekt on igale Tallinna elanikule tasuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga