Tartu Ülikooli teadlased lõid ravimi, mis neutraliseerib vaktsiini toime!

Antivaxx tabletid
31 Shares

ESIMENE PROOVIPARTII “ANTIVAXX” TABLETTE, MIS NEUTRALISEERIVAD TÄIELIKULT COVID-19 VAKTSIINI MÕJU ORGANISMILE.

Tartu Ülikooli biokeemia- ja meditsiiniosakonna teadlased on alustanud kliiniliste uuringute viimast etappi ravimil, mis neutraliseerib täielikult COVID-19 vaktsiini mõju organismile. Potentsiaalne koroonavaktsiini neutraliseeriv ravim võib müügile jõuda juba järgmise aasta teises kvartalis.

Ravim, esialgse nimetusega “Antivaxx”, on valmistatud täielikult eestimaisest toorainest. Vabatahtlike peal tehtud uuringud on näidanud, et 14-päevane “Antivaxxi” kuur väljutab organismist kõik sinna varsemalt süstidud koroonaviiruse vaktsiinid ning ei jäta kehasse vähimatki vaktsiini jälge.

„Platseebokontrollitud pimeuuring tõestab, et kahenädalase kuuri lõpus ei erine „Antivaxx“ vaktsiinineutraliseerijat saanus patsiendid ja täielikult vaktsineerimiskuuri  läbinud patsietidest.

Vaktsiinineutraliseerija testgruppi kuulunud isikute genoomis ei täheldatud mingeid muutusi samuti puudusid viljatuse tunnused, mutatsioonid peptiidide lühikestes ahelates ning organismi üldine immuunsus ei kannata. Tegelikult on pärast “Antivaxx” kuuri läbimist võimatu eristada vaktsineerituid mittevaktsineeritutest,“ selgitas üks ravimi väljatöötajatest.

Ravimi väljatöötanud teadlaste sõnul on vaktsiinineutraliseerija võtmist soovitav alustada kohe vaktsineerimise päeval, kuigi soovi korral võite alustada igal ajal, isegi kui sellest on möödas mitu kuud.

Vaktsiinivastaste inimõiguslaste sõnul on “Antivaxx” on suurepärane lahendus neile, kes ei soovi end vaktsineerida, kuid tööandja sunnib. Lisaks soovitavad vaktsiinivastased sellisel juhul nõuda tööandjalt ravimi soetamisega seotud kulude hüvitamist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga