Taxify blokeerib kõigi poliitikute numbrid, millelt tehakse väljakutseid Taxify taksodele

0 Shares
Taxify kaasasutajad Martin Villig (esiplaanil) ja Markus Villig on tuliselt poliitikute tellimuste lõpetamise poolt.
(Foto: Postimees, Eero Vabamägi)

Põhjus, miks poliitikute teenindamisest loobutakse, on mitmeid  Esiteks tõi Taxify esindaja välja põhjuse, et poliitikuid lihtsalt ei saa usaldada. “No vaadake-kuulake ise, millist umbluud enamus meie poliitikuid suust välja ajab. Või lugege nüüd nende valmislubadusi – mitte ükski terve mõistusega inimene ei saa häbi tundmata sellist jama rahvale rääkida.”

“Teiseks on Taxifyl varasemalt korduvalt olnud probleeme poliitikute poolt tehtud valeväljakutsetega – kuna poliitikutel on kiire päevakava, siis võib nende sõiduvajadus muutuda loetud minutitega. Tavaliselt võtab tellitud takso kohalejõudmine 5-10 minutit, aga poliitikud jõuavad tihti selle aja jooksul juba oma tellimuse tühistada,” tõi ettevõtte esindaja välja lisapõhjuse.

Kui siiani oli ettevõttel probleeme sellega, kuidas tuvastada, kes on poliitik, kes mitte, siis seoses lähenevate valimistega muutus olukord lihtsamaks ja selgemaks. Kõik parteid esitasid nimekirjad oma kandidaatidega ja nüüd lähtubki Taxify eeldusest, et kõik neis nimekirjades loetletud isikud on poliitikud. Nende telefoninumbrid sisestati ettevõtte andmebaasi ning nüüd edaspidi blokeeritaksegi kõikide valimisnimekirjades olevate poliitikute tellimused.

Loe lisaks: Taxify blokeerib automaatselt numbreid, millelt on tehtud valeväljakutseid. Nende hulgas on ka MUPO telefoninumbrid, kes peaks kontrollima Taxify tegevust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga