TEGI EILE AINULT PAAR ÕLUT: Joobes praam Tõll rammis Kuivastu sadama kaid!

Praamiõnnetus
151 Shares

Täna kell 14:05 päeval juhtus liiklusõnnetus Kuivastu sadamas Muhumaal, kui kerges alkoholijoobes praam Tõll sõitis suure hooga sisse Kuivastu sadamakaisse.

“Kai on viltu, praami esinina on katki ning nüüd ootavad kõik, et praamilt teise kai peale maha tagurdada,” kirjeldas sündmust pealt näinud tunnistaja.

Õnnetuspaigale saabunud politsei tuvastas, et praam Tõll oli tarvitanud alkoholi. Politsei esialgsel visuaalsel hinnangul oli Tõllul kergemat sorti alkoholijoobe tunnused, politsei sõnul liikus praam ebakindlalt ja veidi küljelt küljele kõikudes, samuti oli praami jutt segane. Praami täpsem joove on selgitamisel.

Praami Tõll enda sõnul ei ole ta kindlasti purjus. „Noh, hõk…, eile õhtul sai koos teiste parvlaevade Pireti ja Tiiuga meeldivalt koos sadamas aega veedetud,“ selgitas Tõll.

„Ja kui ikka, hõkk…, naised on kohal ja väljas on meeldiv suveõhtu, siis tarbisime muidugi veidi alkoholi. Piret ja Tiiu jõid punast itaalia veini, mina jõin,  hõkk…, palju see siis nüüd oli… muidugi! Hõkk… Mina jõin kaks pudelit õlut! Ja ei tilkagi rohkem! No kindlasti ei olnud ma täna tööle tulles purjus, hõkk… paremal juhul ehk olid ainult jääknähud, aga arvan, et praeguseks peaks ka need kadunud olema,“ selgitas Tõll oma seisundit.

Päästeameti töötajad tegelevad hetkel praamile jäänud inimeste maale aitamisega. Kohale saabunud kiirabi vaatas üle ka praamil viibinud reisijad, kuid vigastusi neid ei olnud.

Õnnetuskohal oli liiklus mõnda aega ka suletud. Päästjad tegelevad praami kaist vabastamisega.

Kuivastu sadama kai valve märkis, et nemad hetkel kommentaare ei jaga. “Meil juhtus siin õnnetus, pole praegu aega rääkida,” öeldi läbi telefonitoru.

* Ülapilt: Ekspress Meedia

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga