TÕELINE EDULUGU: Nõmme mees Herbert säästis 1 päevaga kogu II pensionisambast saadud raha ära!

Investor Herbert
34 Shares

INVESTOR HERBERT PEALE RASKET PÄEVA, MILLE JOOKSUL ÕNNESTUS TAL KÕIK RAHA ÄRA SÄÄSTA (FOTO: ERAKOGU)

Käesolev loo kangelaseks on Nõmmel elav Herbert (46), kes suutis kõigest ühe nädalavahetuse jooksul ära säästa kogu oma teisest pensionisambast laekunud raha.

Herberti sõnul otsustas ta kohe, kui selle aasta alguses tekkis võimalus, katkestada oma II pensionisamba lepingu.

„Lähtusin selgest põhimõttest – raha on vaba!“ teatas Herbert konkreetselt. „Olen juba elu näinud mees ning tean ise kõige paremini, mida oma rahaga teha!“

Sellest tulenevalt katkestas ta jaanuaris oma II pensionisamba lepingu, kuhu tolleks hetkeks oli kogunenud ligi 25 000 eurot, mis laekus reedel Herberti pangakontole. Herbert selgitas, et tal oli kindel plaan laekuv summa ise oma äranägemise järgi investeerida, et veelgi kasvatada seda summat enne pensionile jäämist.

Mida rohkem ostad, seda rohkem säästad!

Herberti sõnul oli tal kindel plaan kohe selle nädala algusest investeerimisega alustada. Siiski jäi raha laekumise ja investeerimisega alustamise vahele täispikk nädalavahetus. Iga lollgi teab, et nädalavahetuseti pole võimalik investeerida, sest börsid on suletud. Ja Herbert pole loll, seda teadis mees kindlasti.

Kahjuks juhtus Herbert laupäeval mööda sõitma ühest pealinna uhkest kaubanduskeskusest, millel ilutses suurte tähtedega reklaam „Meil on säästuhinnad! Mida rohkem ostad, seda rohkem säästad!“

Kuna Herbert pole loll, siis sai ta kohe aru, et sellist suurepärast võimalust säästmiseks ei tohi mööda lasta ning seetõttu otsustas ta koheselt külastada antud kaubanduskeskust, et selgitada välja, kuidas tal oleks võimalik oma vaba raha veelgi rohkem säästa.

Peale pikka päeva kaubanduskeskuses õnnestuski Herbertil kogu oma vaba raha õhtuks kenasti ära säästa.

Herberti selgitusel säästis ta  oma raha eest endale uue uhke televiisori, uue sülearvuti, telefoni, uued tahvelarvutid oma lastelastele, uue kaelakee ja kasuka naisele, uhke 600-osalise tööriistakomplekti endale, lisaks veel uue aiatraktori ja muruniiduki ja paadimootori. Lõpetuseks säästis Herbert mitu pudelit head veini, paar kvaliteetset viina ja mõned kastid õlut laupäevaõhtusteks saunadeks.

Kes on ikka tubli, suudab kogu raha ka 1 päevaga ära säästa

Herberti enda sõnul ei kulunud tal kogu raha säästmiseks isegi mitte tervet päeva, kõik raha õnnestus ära säästa vaid loetud tundidega.

„Need pangainimesed on ikka ühed soolapuhujad,“ selgitas Herbert vastuvaidlemist mittekannataval toonil.

„Enne pensionisamba katkestamist rääkisid pangainimesed mulle, et investeerimine on keeruline ja mitte igaühe jaoks. Aga siin ma nüüd olen, parajalt elukogenud ja üldse mitte loll mees ning näete, suutsin kogu vaba raha vähem kui ühe päevaga edukalt ära säästa!“ rõõmustas Herbert.

„Kohe selline hea tunne on sees,“ oli Herbert rahul oma eduka rahasäästmise üle.

Lõpetuseks kinnitas Herbert, et kaubanduskeskuse seinal olnud reklaam („Mida rohkem ostad, seda rohkem säästad!“) ei valetanud. „Kas keegi kujutab ette, et ma oleksin suutnud need asjad endale säästa, kui ma poleks neid sinna keskusesse ostma läinud?“ viskab Herbert õhku küsimuse.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga