TÕELINE ÜLLATUS: EKRE ei saadagi Mailis Repsile lepitustorti!

Martin Helme
320 Shares

EKRE EESIMEES MARTIN HELME (FOTO: UUEDUUDISED.EE)

  • EKRE pole Mailisele veel lepitustorti saatnud ning ei plaani seda teha ka lähipäevil.
  • Martin Helme: “Selles valitsuses on tortide saatmine Jüri ülesanne!”

Eile lahvatas Eesti avalikkuses skandaal, kui ajakirjanikud tuvastasid, et haridusminister Mailis Reps kasutas ministeeriumi autojuhti oma laste lasteaeda ja kooli sõidutamiseks. Eile esile kerkinud ning täna järjest tuure ülesse võtnud skandaal ähvardab kasvada järjekordseks valitsuskriisiks.

Sellest tulenevalt uuris Abiratas EKRE esimehelt Martin Helmelt, kas EKRE esindajad on juba tellinud mõnelt pagariärilt maitsva tordi, mille saaks lepituseks saata haridusminister Mailis Repsile.

„See on teil küll täielik valeinfo nagu plaaniks EKRE saata kellelegi lepitustordi,” vastas Martin Helme Abiratta reporteri küsimusele.

“Meie ei ole varem mitte mingisugust lepitustorti tellinud, ei telli seda nüüd ja ei plaani seda ka tulevikus tellida!“ oli EKRE esimees Martin Helme resoluutne.

„Ma muidugi saan aru, millele te hetkel vihjate. Minu nägemus on selline, et see on Keskerakonna enda jama ning ei puutu mitte kidagi EKRE-sse,” selgitas Martin Helme. “Ise nad selle supi endale kokku keetsid ja isa seda nüüd ka söögu.”

“Ja üldse, praeguses valitsuses on tortide tellimine ja nende saatmine Jüri Ratase ülesanne! Kui Jüri leiab, et ta peab kellelegi järjekordse tordi saatma, las siis aga saadab, EKRE siin Jürile jätt ette ei pane,” lisas Martin Helme lõpetuseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga