Transpordiamet annab teada, et kõik riigi maanteed on täna tolmuvabad!

Talvine tee
323 Shares

TÄIELIKULT TOLMUVABA MAANTEE RAPLA MAAKONNAS (FOTO: PIXABAY.COM)

Täna teatas transpordiamet, et esimest korda viimase paarikümne aasta jooksul on saavutatud olukord, kus kõik vabariigi põhi- ja tugimaanteed on täielikult tolmuvabad.

Ameti selgitusel on ka varasematel aastatel saavutatud olukord, kus enamus riigi põhimaanteedest ja suur osa tugiteedest on olnud tolmuvabad. Aga olukorda, kus kõik põhi- ja tugimaanteed oleksid täielikult tolmuvabad, pole varasematel aastatel olnud.

Transpordiameti esialgse hinnangul jääb taoline olukord, kus vabariigi kõik maanteed on täielikult tolmuvabad, kestma vähemalt kolmapäeva õhtuni.

Seega järgmise 3 tööpäeva jooksul saavad kõik autojuhid kasutada liiklemiseks täiesti tolmuvabasid põhi- ja tugimaanteid.

Samas lootis transpordiameti esindaja, et soodsate olude kokkulangemisel võib praegune tolmuvaba keskkond kesta riigi maanteedel veelgi pikemalt, kuni laupäevani.

Transpordiamet soovib omalt poolt tänada kõiki ameti töötajaid ja partnereid nende suure ja hindamatu panuse andmise eest praeguse tolmuvaba olukorra saavutamiseks.

„Järgmise 3 – 5 päeva jooksul saavad kõik maanteedel liiklejad nautida transpordiameti kõva töö vilju täieliku tolmuvabaduse saavutamise nimel riigi maanteedel,“ kinnitas ameti esindaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga