TRE Raadio lisab oma programmi uue saate “Peaminister vabandab”, et peaministril oleks võimalik edastada oma vabandused Mart ja Martin Helmele

Jüri Ratas stuudios
178 Shares

JUTUHOOS PEAMINISTER JÜRI RATAS UUE RAADIOSAATE LINDISTUSEL (FOTO: TÕNU NOORITS / SIIL 2018)

Täna teatas TRE Raadio, et nende programmi lisandub uus saade “Peaminister vabandab”.

Uus saade hakkab olema eetris esmaspäeviti kell 10:00 ning esialgselt on saate pikkuseksplaneeritud 15 minutit.

„Uue saate lisandumine TRE Raadio programmi on üsna loogiline valik,“ selgitas raadiojaama tegevjuht Siim Pohlak selgitas uue saate telgitaguseid.

„Igal pühapäeval saab meie raadiost kuulata saadet „Räägime asjast“, kus maailma asjade üle arutavad Mart Helme ja Martin Helme. Viimasel ajal on saanud pigem reegliks, et iga „Räägime asjas“ saade on uue järjekordse skandaali algus.“

„Lähtudes heast ajakirjandustavast, otsustas raadiojaama juhtkond, et on igati õiglane võimaldada eraldi saateaeg ka peaminister Jüri Ratasele, kes saaks edastada omapoolse nägemuse, see tähendab siis omapoolsed vabandused, Mart ja Martin Helmele,” selgitas Pohlak.

Uue saate „Peaminister vabandab“ pikkuseks on paneeritud esialgselt igal esmaspäeval 15 minutit, aga vajadusel on raadiojaam valmis pikendama saate aega kuni 30 minutini.

Raadiojaama juhtkonna arvates on 15 minutit piisav, et peaminister jõuaks edasi anda vabandused eelmise nädala eest. Samas lisas raadiojaama juhtkond, et juhul, kui „Räägime asjast“ saates tekitatakse tavapärasest suurem skandaal, siis on raadiojaam valmis pakkuma peaministrile kuni 30 minutit, et ta saaks edastada Mart ja Martin Helmele tavapärasest põhjalikumad vabandused.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga